Reklama

ZDUN.PL Marcin Wudniak

Świadczymy nasze usługi już od 2002 roku. Ponad 20 lat pracy pozwoliło nam na zyskanie niezbędnego doświadczenia, które obecnie wykorzystujemy przy każdej realizacji. Nasi Klienci mogą liczyć na rzetelne i terminowe wykonywanie wszystkich projektów. Każde zadanie realizujemy kompleksowo, dlatego też nasze usługi zduńskie odznaczają się najwyższym standardem. Marcin Wudniak – założyciel przedsiębiorstwa – to zdun z tytułem mistrza, który pracuje w swoim fachu już od ponad 20 lat. Zapraszamy do współpracy z nami!
ZDUN.PL Marcin Wudniak
Piec kaflowy z białych kafli
Źródło: Zdun.pl

Czym zajmuje się Wasza firma?

 

W naszej ofercie znajduje się projektowanie oraz montaż wysokiej jakości pieców i kominków kaflowych. Zajmujemy się też remontami oraz modernizacją. 

 

Dlaczego warto skorzystać z Waszych usług?

 

Współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami, dzięki czemu możliwy jest stały rozwój i ulepszanie naszych usług. Nasze realizacje wykonywane są zgodnie z projektami, które uwzględniają wszystkie potrzeby oraz indywidualne preferencje inwestorów. 

>>>> Zobacz też: Egzaminy w zawodzie zdun

gliniany piec ogrodowy

Co wyróżnia Waszą firmę?

 

Przy projektowaniu staramy się jak najlepiej połączyć tradycję z nowoczesnością – każdy proponowany przez nas piec kaflowy to efektowny i estetyczny element, który dopasuje się do każdego wnętrza. 

 

 

 

 

Marcin Wudniak

ZDUN.PL

Marcin Wudniak - MISTRZ ZDUŃSKI

ul. Brzoskwiniowa 32

88-100 Inowrocław

tel. 782 872 785

e-mail: [email protected]

http://zdun.pl/

https://www.facebook.com/Zdunpl-117976071930628

 

 

 


Oceń

Reklama
Reklama