Pomysł na efektowne kominki

Pieco-kominki akumulacyjne to w dzisiejszych czasach najlepsze i najbardziej efektywne urządzenie grzewcze. Zużywają stosunkowo niewiele paliwa i długo oddają ciepło.
efektowne-kominki-pieco-kominki-akumulacyjne

To co nas wyróżnia na tle innych to pasja i zaangażowanie, które są widoczne w naszej pracy. Realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty. Jesteśmy dla Klienta, po to aby spełnić jego wszystkie oczekiwania i stworzyć piękne, funkcjonalne paleniska, które staną się sercem domu.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz w dziale Poznajemy firmy kominkowe/realizacje

 

Najlepszym i najbardziej efektywnym urządzeniem grzewczym w dzisiejszych czasach są pieco-kominki akumulacyjne. Przemawia za tym ich funkcjonalność – 30% mniejsze zużycie opału i długoterminowe oddawanie ciepła po jednym załadunku. Z kolei doskonałym uzupełnieniem i alternatywnym źródłem ciepła są piece wolnostojące opalane drewnem czyli odnawialnym źródłem energii, które znajdziecie w ofercie firmy KominkiMM.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę montażową. Zapewniamy klientom również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy sprzedaż wkładów kominkowych i piecy - zarówno w naszym salonie jak i w sklepie internetowym www.mmkominki.pl 

 


Firma MMkominki.pl działa w branży od 2013r. Właścicielem firmy jest Konrad Pietrasik, który posiada tytuł mistrza zduńskiego.

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu i instalacji pieco-kominków firmy Cebud, pieców kaflowych i kominków do zabudowy. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży kominkowej, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.
 


MMKominki
ul. Marii Fołtyn 3b, Radom
www.mmkominki.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama