Reklama

Zielona Rewolucja – Międzynarodowa Konferencja OZE dla Przemysłu, Nauki i Polityki

W dniach 3-6 czerwca w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się organizowana przez Izbę Gospodarczą Urządzeń OZE (IGUOZE) Zielona Rewolucja - Międzynarodowa Konferencja OZE dla Przemysłu, Nauki i Polityki. To niezwykle ważne wydarzenie dla sektora odnawialnych źródeł energii w tym między innym urządzeń na biomasę: drewno i pellet oraz pomp ciepła. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym magazynu "Świat Kominków".
Zielona Rewolucja – Międzynarodowa Konferencja OZE dla Przemysłu, Nauki i Polityki
Zapraszamy serdecznie do udziału w „Zielonej Rewolucji – Międzynarodowej Konferencji OZE dla Przemysłu, Nauki i Polityki” , wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy liderami przemysłu, ekspertami naukowymi oraz decydentami politycznymi. To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Udział w konferencji to nie tylko możliwość poszerzenia horyzontów i zdobycia cennych informacji, ale także szansa na nawiązanie ważnych kontaktów zawodowych i biznesowych. Razem możemy kształtować przyszłość energetyki, zmierzając ku bardziej zrównoważonemu i ekologicznemu światu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do uczestnictwa w rozmowach, które mogą mieć realny wpływ na kształtowanie zielonej przyszłości naszej planety!

 

 Wydarzeniu towarzyszyć będzie Walne Zgromadzenie Członków Izby Gospodarczej Urządzeń OZE. Poruszone zostaną kwestie przyszłości technologii OZE w strategii rozwoju polskiego przemysłu, planowany jest też panel dyskusyjny z przedstawicielami Rządu i biznesu. W programie poza prelekcjami i panelami dyskusyjnymi i debatami znajdą się też sesje warsztatowe. Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna na stronie: 

Konferencja odbędzie się w hotelu Bukovina. Link do rejestracji i wszystkie informacje na temat konferencji znajdują się na stronie konferencji:


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama