Reklama

Kominki Tetelewski: zdunowie od czterech pokoleń!

Kominki Tetelewski to wyjątkowa firma. Nie dość że to firma rodzinna, to w dodatku wielopokoleniowa. Zduństwem zajmuje się już czwarte pokolenie! Takie nagromadzenie wiedzy i doświadczenia pozwala Kominkom Tetelewski realizować niecodzienne zlecenia.
kominki-tetelewski-zdunowie
Brunner HKD 2.2 razem z elektronicznym systemem sterowania na podstawie Kafli wykonanych przez firmę Kafel Kar

Autor: Kominki Tetelewski

Tajniki zduństwa znamy od podszewki

Szeroka, rzetelna wiedza i bogate doświadczenie w budowie pieców i kuchni kaflowych to jedne z największych atutów firmy. Tym cenniejsze, że przekazywane z pokolenie na pokolenie. Tajniki zduństwa zgłębia już czwarte pokolenie. Pradziadek rodu Jan zajmował się budową, remontami i konserwacją kuchni i pieców kaflowych, powszechnie używanych w świętokrzyskim w latach. Od zduństwa zaczynał też dziadek Marian oraz ojciec Jacek. Wszyscy zdobyli tytuł mistrza w zawodzie. Najmłodsze pokolenie, które reprezentuje Adam Tetelewski, lada chwila uzyska tytuł inżyniera. Pracę dyplomową poświęcił, a jakże, ogrzewaniu pomieszczeń za pomocą kominków.

Znajomość fachu nie od razu przełożyła się na własną firmę. W czasach PRL-u pradziadek czyścił i konserwował piece oraz kuchnie kaflowe. Zakład Zduńsko-Murarski Tetelewski założyli zaś dziadek i ojciec, a obecnie firmę, znaną pod nazwą Kominki Tetelewski, wspólnie z ojcem prowadzi syn.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii POZNAJEMY FIRMY KOMINKOWE/REALIZACJE 

 

Pracujemy z pasją

Wielkim sentymentem darzymy prace poświęcone piecom i kuchniom kaflowym. Ogrzewanie akumulacyjne uznajemy bowiem za jeden z najlepszych i najzdrowszych systemów ogrzewania. Dlatego chętnie budujemy nowe piece, kominki i kuchnie kaflowe, odtwarzamy konstrukcje i gruntownie je remontujemy. Możliwość realizacji takich prac ma dla nas podwójnie pozytywne znaczenie: zadowolenie klienta i naszą osobistą satysfakcję.

Nie boimy się zduńskich wyzwań. Kilkanaście lat temu wybudowaliśmy ośmiokanałowy piec który mierzył 5,20 m wysokości – znajdował się na dwóch piętrach, przechodząc przez strop. Obecnie zakończyliśmy realizację pieca mierzącego 6,10 m! Na parterze ma on charakter pieca kaflowego, a na piętrze – piecokominka.

Spartherm Arte Ah w zabudowie ze spieków - nominacja do nagrody Płomień Roku 2023 w kategorii Realizacja

Z uznaniem realizujemy kominki nowoczesne

Choć prace typowo zduńskie dają nam wiele satysfakcji, to naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy, realizując przede wszystkim budowę kominków nowoczesnych. Robimy to równie rzetelnie, jak murowanie pieca i z równie wielką troską o zadowolenie klienta. Dbamy nie tylko o poprawne wykonanie prac, ale także o ostateczny efekt funkcjonalny i wizualny. Nasza realizacje zdobyły uznanie branży i klientów. W 2021 roku otrzymaliśmy nominację do nagrody Płomień Roku i zwyciężyliśmy w głosowaniu internautów. W tym roku kolejna nasza realizacja otrzymała nominację.


Firma Kominki Tetelewski jest na rynku od 45 lat. Podstawą jej działalności jest budowa kominków. Projekty realizowanych urządzeń powstają w oparciu o analizę potrzeb i preferencji klienta. Aby ułatwić im podejmowanie decyzji, Kominki Tetelewski przygotowuje elektroniczne wizualizacje projektowanych pieców i kominków w formacie 3D. Dodatkowo firma prowadzi sprzedaż wkładów i akcesoriów związanych z kominkami. Chętnie podejmuje się prac zduńsko-murarskich.


 

Kominki Tetelewski
ul. Ceglana 4, Kielce
tel.: 41 368 02 10; kom. 602 339 350
[email protected]
www.kominki-kielce.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama