Reklama

VIVENTE – kominek uniwersalny

Vivente to seria nowoczesnych, elektrycznych wkładów kominkowych marki Dimplex dostępnych w trzech rozmiarach, które z łatwością można wkomponować w każdą aranżację przestrzeni.
vivente-kominek-uniwersalny
VIVENTE 75, model narożny
Autor: Dimplex

 

 Minimalistyczne wzornictwo, niewielka głębokość zabudowy, a także zestaw trzech szyb w komplecie dają dużą dowolność w zakresie konfiguracji kominków oraz wyboru miejsca ich montażu. Każdy model dostarczany jest standardowo z czterema, wymiennymi panelami tylnymi: ze wzorem imitującym pionowe żeberka, kafelki, płytki kamienne z łupka i z czarną, gładką powierzchnią. Dzięki ich wykorzystaniu można jeszcze lepiej wpasować wkłady w styl wystroju wnętrza. Wielobarwne podświetlenie góry i dołu paleniska, a także materiały dekoracyjne w postaci klasycznych polan oraz akrylowych kryształków dodatkowo nadają wkładom indywidualny charakter.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w dziale BIOKOMINKI I KOMINKI ELEKTRYCZNE

Vivente to również linia, która wykorzystuje nowoczesne technologie w celu zwiększenia komfortu użytkowania. Aplikacja na urządzenia mobilne, czujnik ruchu czy tryb EcoSaver, umożliwiają nie tylko wygodne sterowanie kominkiem, lecz także oszczędność energii, co pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji urządzeń.

Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
60−650 Poznań, ul. Obornicka 233 
tel. 61 635 05 67 
www.dimplexfires.com


Oceń

Reklama
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców