Reklama

Soul of Fire Bogdan Nikiel

Zduństwo to moja pasja i zawód. Przez prawie 40 lat zawodowej kariery miałem to szczęście, że spotykałem ludzi zainteresowanych i doceniających moje rzemieślnicze umiejętności i tradycję kilku pokoleń zdunów.
Soul of Fire Bogdan Nikiel
Kuchnia kaflowa z białych kafli
Źródło: Soul of Fire

Parę dekad pracy przyniosło doświadczenie, wiedzę i możliwości rozwoju zarówno w kreacji coraz ciekawszych projektów, jak i w zakresie konstrukcji, technologii i wdrażania nowych rozwiązań oraz materiałów. Efektem są produkowane przeze mnie certyfikowane i zgodne z Ekoprojektem paleniska zduńskie – ogrzewacz OSZ 700 i OSZ 900. Do tej rodziny dołączy też niedługo palenisko kuchenne spełniające wymagania Ekoprojektu.

Kuchnie kaflowe, realizacja Soul of Fire

W obecnych czasach zalety tradycyjnych pieców kaflowych są szczególnie doceniane. To nie tylko piękne urządzenia stanowiące ozdobę domu, ale też coraz wygodniejsze w obsłudze, ekonomiczne w użytkowaniu, a co szczególnie ważne zapewniające niezależność energetyczną. Wykorzystując do budowy pieców ogrzewacz OSZ 700 i ogrzewacz w wersji do niskiej zabudowy OSZ 900 znacząco upraszczamy proces budowy u klienta. Odbywa się on w hali produkcyjnej, gdzie w kontrolowanych, powtarzalnych warunkach powstają elementy, które można błyskawicznie złożyć w miejscu inwestycji. Pozostaje wtedy do realizacji jedynie zewnętrzna powłoka, wykonana z dowolnych materiałów, takich jak kamień, cegła, bielona glina czy kafle. Dzięki temu inwestor w krótkim czasie otrzymuje estetyczne, a jednocześnie ekologiczne i naturalne źródło ciepła, które spełnia najsurowsze normy środowiskowe łącznie z Ekoprojektem. Zachęcam, by wnieść ciepło do Waszych domów i wykorzystać niezwykłą energię drzemiącą w drewnie.

>>>> Zobacz też: Zdun od pokoleń i z powołania 

biały piec opalany drewnem
Realizacja Soul of Fire

 

 

Soul of Fire
Bogdan Nikiel
Klonowa 18, 43-365 Wilkowice
tel. kom. 502 575 067  
e-mail: [email protected]
www.kominki-wilkowice.pl


Oceń

Reklama
Reklama