Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Kominki naszą pasją

Historie z ogniem

Kominki naszą pasjąKominki Rudny Arkadiusz Rudny

26-02-2021
drukuj
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zduńskiej. Stawiamy na nowoczesne realizacje z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów i materiałów, dopasowywane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.
 
Świat Kominków: Jakie były początki Waszej firmy ? 
 
Arkadiusz Rudny: Jesteśmy firmą rodzinną. Początek historii firmy datowany jest na rok 1965, kiedy to mój tata rozpoczął naukę zawodu w rzemiośle zduńskim, którą zakończył zaliczeniem egzaminu mistrzowskiego. Dziś to już ponad 56 lat doświadczenia w branży. Rocznie wykonujemy ok. 200-250 realizacji. 
 
ŚK: Jakie produkty i usługi oferujecie swoim klientom ? 
 
AR: Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy kominków, kominków kaflowych, pieców kaflowych, kominków z płaszczem wodnym, tzw. kominków otwartych, kotlin kuchennych, grillów, wędzarni, pieców chlebowych itp. – praktycznie we wszystkich technologiach i z prawie każdego rodzaju materiału, począwszy od projektu aż po realizację. Jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek zajmujemy się sprzedażą wkładów kominkowych oraz pieców wolnostojących. Świadczymy także usługi serwisowe w zakresie wymiany szyb kominkowych, uszczelek itp. Terenem priorytetowym naszych prac jest Poznań i całe województwo wielkopolskie, ale wykonywaliśmy już niejednokrotnie kominki poza granicami naszego kraju, więc jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
 
Ś.K: Co wyróżnia Waszą firmę ?  
 
AR:  Naszą firmę cechuje profesjonalne podejście do tematu budowy kominków. Doradzamy w zakresie przygotowania miejsca do montażu. Pomagamy przy wyborze paleniska z uwzględnieniem funkcji, jaką kominek ma pełnić. Montujemy systemy grzewcze na bazie kominka. Cały czas dążymy do utrzymywania wysokiej jakości usług, inwestując w szkolenia i nowoczesny park maszynowy. Pomagamy też przy wyborze kamienia naturalnego i oferujemy jego konkurencyjne ceny, dzięki własnemu zakładowi kamieniarskiemu i specjalistom w nim pracującym. 
 
 
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: