Reklama

Zgłoś swoją realizację do nagrody Płomień Roku 2025

Magazyn Świat Kominków ogłasza kolejną edycję nagrody dla kominkowych i zduńskich firm wykonawczych Płomień Roku w kategorii REALIZACJA. Każda firma wykonawcza kominkowa lub zduńska może zgłosić swoje prace i zawalczyć o nagrodę główną. Nie czekaj! Zgłoś swoją realizację już dziś. Obok szansy na nagrodę główną – Płomień Roku 2025 za realizacje z 2024 roku, co miesiąc Internauci będą wybierali na facebooku i Instagramie magazynu Świat Kominków Realizację Miesiąca. Każda firma może zgłosić aż 10 realizacji (nie więcej niż trzy w miesiącu).
Zgłoś swoją realizację do nagrody Płomień Roku 2025

 

Zgłoś swoją realizację do nagrody Płomień Roku 2025

Magazyn Świat Kominków ogłasza kolejną edycję nagrody Płomień Roku w kategorii REALIZACJA. Nie czekaj! Zgłoś swoją realizację już dziś. Obok szansy na nagrodę główną – Płomień Roku 2025 za realizacje z 2024 roku, co miesiąc Internauci będą wybierali na facebooku i Instagramie magazynu Świat Kominków Realizację Miesiąca. Każda firma może zgłosić aż 10 realizacji (nie więcej niż trzy w miesiącu).

Jak zgłosić realizację?

  • Wyślij zgłoszenie poprzez formularz w wersji elektronicznej dostępny na dole strony. Wybierz formularz odpowiedni do kategorii urządzenia.
  • Zgłoszenie powinno zawierać dokładny opis realizacji (z informacją o użytych materiałach, producencie i modelu paleniska, kafli itp.) oraz zdjęcia kominków, pieców, kuchni, grilli zrealizowanych w roku 2024:
  • każda realizacja wymaga osobno wypełnionego formularza.
  • zdjęcia można zrobić aparatem lub telefonem komórkowym. Prosimy o przesyłanie zdjęć w oryginalnej wielkości.

Uwaga! Aby zachować oryginalną jakość zdjęć przesyłanych wcześniej do Państwa komórką warto używać komunikatora WhatsApp lub przesyłać na adres e-mail. Zdjęcia przesyłane przez MMS lub aplikację Messenger są automatycznie pomniejszane.

  • Partnerzy magazynu Świat Kominków mogą zgłosić maksymalnie 12 realizacji w tej edycji nagrody, jednorazowo bez ograniczeń, pozostałe firmy mogą zgłosić 1 realizację w miesiącu, maksymalnie 5 w tej edycji nagrody
  • Realizacje z lat wcześniejszych nie będą uwzględniane.
  • Zgłoszenia należy przesłać do 31 grudnia 2024 roku.

Wszystkie zgłoszone do nagrody Płomień Roku 2025 realizacje spełniające warunki, publikowane będą na profilu facebookowym i Instagramie magazynu Świat Kominków i w galerii na portalu kominki.org.  W postach z realizacjami na Facebooku i Instagramie oznaczani będą tylko Partnerzy magazynu Świat Kominków.

Laureatów nagrody Płomień Roku 2025 w kategorii Realizacja wybiera spośród wszystkich zgłoszonych realizacji komisja złożona z członków zespołu magazynu Świat Kominków. Zwycięzców nagrody poznamy w 2025 roku podczas rozdania nagród Płomień Roku.

Powalcz o tytuł Realizacji Miesiąca na facebooku!

 

By wspomóc firmy wykonawcze i umożliwić im dodatkową formę promocji, na facebooku i Instagramie prezentowane w danym miesiącu realizacje będą rywalizowały o tytuł REALIZACJI MIESIĄCA. Tytuł przyznawany będzie w miesiącach od sierpnia do listopada. Realizacje zgłoszone w grudniu nie będą rywalizowały o tytuł Realizacji Miesiąca na facebooku. Warto zatem zgłaszać realizacje wcześniej.

Wyróżnienie to zdobędą realizacje z największą ilością polubień i udostępnień wśród Internautów na profilu facebookowym i Instagramie magazynu Świat Kominków. Wyróżnione tym tytułem realizacje będą prezentowane także na portalu kominki.org oraz będą miały szansę na zdobycie nagrody Realizacja Roku 2025 – Wybór Internautów.

Realizacja Roku 2025 – Wybór Internautów

 

Swojego faworyta spośród wszystkich nominowanych do nagrody głównej Płomień Roku 2025 – Realizacja oraz prac, które zdobyły tytuł Realizacji Miesiąca wybiorą Internauci na profilu facebookowym magazynu Świat Kominków. W ten sposób zostaną przyznane nagrody Realizacja Roku 2025 – Wybór Internautów w czterech kategoriach: kominek, piec kaflowy, kuchnia, urządzenie ogrodowe.

Wypełnij formularz

Kategoria: kominek  Kategoria: piec kaflowy   Kategoria: urządzenie ogrodowe     Kategoria: kuchnia

 


Podziel się

Reklama
Reklama