Kominki i piece budowane w zgodzie z naturą - to różni Soul of Fire od innych firm

My nie sprzedajemy jedynie urządzeń, oferujemy o wiele więcej, bowiem nasze realizacje są wynikiem pewnej filozofii, związanej z chęcią życia w zgodzie z otoczeniem, naturą.
kominki-i-piecie-budowane-w-zgodzie-z-natura

Ten niewymierny element naszych dokonań stanowi największą wartość, którą dzielimy się z naszymi odbiorcami. Oczywiście dochodzi do tego doświadczenie trzech pokoleń autentycznych zdunów – coś absolutnie wyjątkowego w dzisiejszych czasach, co pozwala świadomie czerpać z tradycji, ale daje też swobodę bycia otwartym na nowe technologie i rozwiązania. To właśnie pozwoliło nam na stworzenie serii unikalnych ogrzewaczy wnętrz, modułowych, o skalowalnej wydajności i możliwości swobodnego dopasowania do potrzeb inwestora. Wszystkie ich elementy są prefabrykowane przez nas, z materiałów, nad którymi mamy pełną kontrolę, przed wysłaniem do klienta. Pozwala to na uniknięcie uciążliwych, długotrwałych i pracochłonnych etapów wykonania w miejscu instalacji.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii KOMINKI

Urządzenia te stanowią doskonałe wnętrze każdego pieca lub kominka, w salonie czy kuchni, wystarczy jedynie „ubrać” je w dowolny „kostium” – pozwalając sobie na całkowitą swobodę co do wyglądu, wykończenia i stosowanych materiałów. Wymarzona sytuacja dla projektanta i inwestora, który od tej pory nie musi zajmować się niczym od strony technicznej, wydajnością czy sprawnością.

Wszystkie modele mają certyfikat zgodności z unijną normą EKOPROJEKT, co nie jest wciąż powszechną praktyką na naszym rynku. Dzięki temu mogą być używane bez obawy nawet przy najbardziej restrykcyjnych przepisach dotyczących emisji.

Soul of Fire Bogdan Nikiel
Klonowa 18, 43-365 Wilkowice
tel. kom. 502 575 067
e-mail: [email protected]
www.kominki-wilkowice.pl


 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama