Unikalne kuchnie ogrodowe od Grillo-wędzarnie.pl

Nasze kuchnie ogrodowe swoją unikalność zawdzięczają formowaniu cegły w specjalnie stworzonej do tego celu przeze mnie maszynie.
unikanlne-kuchnie-ogrodowe

Co wyróżnia prezentowaną obok kuchnię ogrodową?

Unikalnie formowane cegły w specjalnie stworzonej do tego celu przeze mnie maszynie. Nad zlewem znalazła się podświetlona od góry unikalna ceglana plecionka 3D wykorzystująca cegły wypukłe. Z kolei mechanizm podnoszenia rusztu z wędzarni zatopiony został w ceglaną rozetę, a frezowane na ostro brzegi blatu, narożniki dodają całej bryle kuchni ogrodowej lekkości.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE.

 

W jaki sposób uzyskał Pan taki efekt?

Specjalnie dla tej realizacji stworzyłem maszynę, która pozwala wyczarować z cegły kilkadziesiąt różnych, nawet najbardziej wymyślnych, kształtów: wypukłych, wklęsłych, z zagłębieniami, ściętych pod kątem. Możliwości są ogromne i co ważne to urządzenie pozwala takie wyrafinowane kształty cegły otrzymać od ręki zamiast czekać około roku na realizację takiego zamówienia w cegielni.

Przejdźmy do kwestii praktycznych. W jakie urządzenia została wyposażona przedstawiona realizacja?

W bryle znalazło się wiele urządzeń przydatnych do kompleksowego przyrządzania potraw w ogrodzie. Jest płyta kuchenna z fajerkami do gotowania, piec chlebowy opalany drewnem do wypieków oraz wędzarnia pozwalająca wędzić zarówno na zimno jak i na gorąco – w tym celu wydłużona i specjalnie zaizolowana została droga spalin od paleniska wędzarniczego do komory wędzarki. 


Projektowanie i budowa kuchni ogrodowych to nie tylko moja praca, ale też pasja. Do budowy wykorzystuję materiały najwyższej jakości. Dopieszczone detale i precyzyjne wykonanie to moje priorytety a dzięki wieloletniemu doświadczeniu stosuję autorskie rozwiązania, które wpływają na komfort użytkowania moich grillo-wędzarni przez klientów.

Wykonuję urządzenia w różnych technikach, z różnych materiałów takich jak: cegła, beton, kamień, z wyposażeniem dopasowanym do potrzeb. Realizuję najbardziej śmiałe i wymagające zlecenia, które nierzadko konkurencja boi się przyjąć ze względu na brak doświadczenia.

 

Grillo-wedzarnie.pl
Tomasz Kiszka
tel. 609 029 108
www.grillo-wedzarnie.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama