Reklama

Ciepełko w domu i ogrodzie

Firma „Ciepełko” za cel stawia sobie sprostanie Państwa potrzebom. To od nich wszystko zależy, a my tylko proponujemy i przedstawiamy różne możliwości i projekty. Korzystając z nich, możecie Państwo przenieść swoje wnętrza i ogród w świat wspomnień z dzieciństwa albo zamienić swoje otoczenie w opowieść.
ciepelko-w-domu-i-ogrodzie
Aby zrealizować powyższy cel „Ciepełko” buduje kominki, grille i kuchnie ogrodowe wysokiej jakości w oparciu o innowacyjne rozwiązania w zakresie wykonawstwa. Wykorzystywane przez nas technologie są sprawdzone, profesjonalne i zarazem idące z ,,duchem czasu”.

 

 

 

 

Dążąc do spełnienia Państwa potrzeb, zawsze jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Nawet te, które w oczach projektantów czasem są wręcz niewykonalne. My takie realizujemy! Wnikliwie omawiamy je zarówno pod kątem technologii wykonania, jak i bezpieczeństwa użytkowania.

 

 

 

 

 

Zawsze dbamy o bez-pieczeństwo użytkowników wykonywanego urządzenia i jego eksploatacji oraz jego trwałość i niezawodność. Dla nas to ważna kwestia, ponieważ budowane przez nas urządzenia mają być jak najmniej awaryjne i służące przez pokolenia. 

 

 

 

 

 

 

„Ciepełko” Kazimierz Rejmak
Panieńszczyzna, Jastków, Polska
tel. kom. 511 975 099 e-mail: [email protected]
www.kominki-lublin.com
facebook.com/Ciepełko – kominki, grille, kaskadyPodziel się
Oceń

Reklama
Reklama