Reklama

Napoleon w twoim ogrodzie: mobilny grill ogrodowy czy kuchnia zewnętrzna?

Grille Napoleon® to synonim funkcjonalności, nowoczesności i wysokiej jakości. Ta kanadyjska marka zdobyła uznanie na rynku dzięki swoim grillom i nie bez powodu określane są one przez ekspertów branży klasą Premium.
mobilny-grill-ogrodowy-czy-kuchnia-zewnetrzna

Napoleon – elegancja i innowacyjność

Napoleon® to grille które imponują nie tylko eleganckim designem, ale też innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jednym z ich znaków rozpoznawczych są pofalowane RUSZTA WAVE™, które nadają potrawom charakterystyczne, estetyczne  linie. Najważniejszym ich zadaniem jest jednak równomierne rozprowadzanie ciepła, co zapewnia niepowtarzalny smak przygotowywanych potraw.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE

Drugim charakterystycznym elementem grilli Napoleon® jest system zapłonu JET FIRE™ eliminujący trudności z rozpaleniem grilla. Teraz możesz to zrobić szybko, wygodnie i skutecznie, nie używając żadnych dodatkowych urządzeń, niezależnie od tego, czy chcesz odpalić jeden wybrany palnik czy wszystkie jednocześnie.

Unikalnym dodatkiem do grilli Napoleon® jest palnik do steków SIZZLE ZONE™. To rozwiązanie, które umożliwia nie tylko przygotowanie doskonłaych steków, ale także przyrządzenie sosów i innych dodatków. Dzięki temu możesz na zewnątrz domu przygotować cały zaplanowany posiłek. SIZZLE ZONE™ to innowacyjne podejście do grillowania, które zdobywa uznanie miłośników smaku na całym świecie.

 

Ciesz się wspólnym przygotowywaniem potraw na świeżym powietrzu, korzystając z szerokiej oferty grilli marki Napoleon®.  Bogaty wybór grilli gazowych, węglowych oraz akcesoriów do grillowania zadowoli najbardziej wymagającego miłośnika grillowania. Bez względu na Twoje preferencje – można śmiało powiedzieć, że Napoleon® to marka, która ma odpowiednią propozycję dla każdego.

 

 

 

Oasis Compact – gotuj w towarzystwie gości

grill oasis compact napoleon

Coraz większą popularność zdobywają także funkcjonalne kuchnie zewnętrzne z zabudowanym grillem. Kuchnia Zewnętrzna Oasis Compact to kompletna, ekskluzywna zabudowa tarasowa, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kuchnia Oasis pozwala przygotowywać kompletne posiłki w gronie znajomych bez konieczności korzystania z kuchni wewnętrznej i pozostawiania gości bez towarzystwa gospodarzy.  Nowoczesny design i użycie materiałów wysokiej jakości sprawi, iż będzie ona ozdobą i funkcjonalnym dodatkiem do każdego nowoczesnego tarasu czy aranżacji ogrodu.

 

Dzięki grillom ogrodowym i kuchniom zewnętrznym Napoleon®, takim jak Prestige, Rogue czy Freestyle, oraz kuchniom zewnętrznym Oasis Compact, możesz przeżywać niezapomniane chwile z najbliższymi, delektując się doskonałym smakiem potraw przygotowywanych na świeżym powietrzu. To więcej
niż zwykłe grillowanie, to doświadczenie smaku, elegancji i nowoczesności, które docenią wszyscy pasjonaci grillowania.

www.napoleon.com

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama