Combilight System - ogrzewanie na miarę naszych czasów

Suntherm Combilight System to rewolucyjny produkt, który łączy w sobie najnowocześniejszą technologię ogrzewania podczerwienią daleką z oszczędnym oświetleniem led.
combilight-system-ogrzewanie-podczderwienia-daleka

Combilight System – nowoczesność i estetyka

Suntherm Combilight System to rewolucyjny produkt, który łączy w sobie najnowocześniejszą technologię ogrzewania podczerwienią daleką z oszczędnym oświetleniem led. Jego wyjątkowy design pozwala na swobodę aranżacji wnętrz, a jednocześnie zapewnia efektywne, komfortowe i energooszczędne  ogrzewanie.

Więcej ciekawych artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale JAK OGRZAĆ DOM
To propozycja do mieszkań, domów, biur, hoteli, restauracji, gabinetowi, salonów.

W każdym miejscu i każdej przestrzeni zauważalna  będzie jego funkcjonalność i estetyka. A w obecnych czasach również doceniona zostanie z pewnością ekonomiczność i niezawodność.

Efekt: nowoczesność, idealna dla tych, którzy oczekują czegoś więcej od swojego systemu grzewczego.

Combilight System z uznaniem ekspertów

Wyrazem uznania ekspertów w dziedzinie nowoczesnych i nowatorskich urządzeń grzewczych dla Combilight System jest zaliczenie go do najlepszej piętnastki PropTech Festival 2023. Wejście do tego zaszczytnego grona to dowód na to, że firma  Suntherm - pionier w ogrzewaniu podczerwienią, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, którzy poszukują inteligentnych rozwiązań łączących funkcjonalność, wydajność i estetykę. PropTech Festival 2023 bowiem to wydarzenie, podczas którego reprezentowane są najciekawsze  rozwiązania w dziedzinie technologii dla nieruchomości.

Ten konkurs to odkrywanie i prezentacja innowacyjnych rozwiązań na miarę przyszłości i wymagań rynku. Wydarzenie przyciąga uwagę branżowych gigantów poszukujących najnowszych, obiecujących rozwiązań dla inwestorów komercyjnych i prywatnych. Dużym poważaniem i popularnością cieszy się również wśród potencjalnych uczestników, którzy zgłaszają swoje pomysły do udziału w konkursie. W tym roku firma Suntherm zgłosiła Combilight System -  wyjątkowy,  innowacyjny system grzewczy  na bazie płyty weglowo-krzemowej połączonej ze światłem led. 

Wyłonienie zwycięzcy PropTech Festival to proces wieloetapowy. Spośród setek zgłoszonych rozwiązań jury eksperci wybrali najlepszą piętnastkę. W edycji PropTech Festival 2023 do grona najciekawszych i najbardziej obiecujących rozwiązań zaliczony został Combilight System.

Na podstawie głosowania Czytelników z najlepszej piętnastki wyłoniona zostanie finałowa dziesiątka. O tym, który finalista zostanie ostatecznym zwycięzcą, już 18 września podczas Poperty Forum 2023 zdecydują wybitni eksperci.

Wyrazem uznania i potwierdzeniem, że promienniki podczerwieni Combilight System łączą innowacyjny design z technicznym know-how, jest również jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie projektowania – Wyróżnienie Specjalne GERMAN DESIGN AWARD w kategorii:  Doskonały projekt produktu, konstrukcji oraz szerokiego spektrum zastosowania. Wyróżnienie to przyznawane jest za wybitne osiągnięcia projektowe.

 

 

 

Generalny przedstawiciel na Polskę
tel. kom. +48 690 054 604
e-mail: [email protected]
www.suntherm-infrarot.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama