Reklama

Całoroczny relaks w Smart Balii

Od samego początku powstania idei inteligentnych balii, przyświecał nam cel stworzenia wyjątkowego produktu. Produktu, który stawia na nowoczesne technologie i czerpie z tradycji fińskich kąpieli.
balie-ogrodowe-z-pokrywą, smart balie do ogrodu

To co wyróżnia nasze balie to naturalne kolory, szlachetne materiały oraz precyzyjne wykonanie, które dają przyciągający wzrok atrakcyjny efekt końcowy. Nasz projekt oparty jest o minimalizm i niezawodne rozwiązania techniczne. Dodatkowo jest ekonomiczny dla portfela i przyjazny dla natury, z którą współgra, a dzięki aplikacji mobilnej obsługa balii Smart jest prosta i intuicyjna. 

WIĘCEJ CIEKAWYCH ARTYKUŁÓW ZNAJDZIESZ W DZIALE GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE
 

Z balii Smart można korzystać o każdej porze roku zarówno latem, gdy kąpiel daje rześkie ochłodzenie, jak i w sezonie jesienno-zimowej szarugi, gdy doda ciepła i pozwoli poczuć się jak podczas podróży do źródeł geotermalnych.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gorące kąpiele w baliach Smart mają pozytywny wpływ na samopoczucie, urodę i zdrowie, poprawiają też jakość snu. Korzystanie z naszych balii redukuje ból i zmniejsza napięcia mięśni, dodatkowo poprawiając krążenie krwi, a masaż, który zapewniają, można porównać do klasycznego wykonanego przez masażystę. 

Nasze balie są skrojone na miarę. Jest możliwość wyboru koloru wkładu i pokrywy. Modrzewiowa obudowa impregnowana jest w standardzie w kolorze naturalnym, jednak jesteśmy otwarci na dostosowanie balii do wybranego otoczenia. Sercem naszych balii jest do wyboru piec gazowy lub elektryczny, a dodatkowych wrażeń dostarczą dysze do aero- i hydromasażu. Dbamy o najmniejszy detal więc nawet rodzaj oświetlenia czy materiału z którego wykonany jest blat posiada kilka wersji konfiguracji. 

Oferujemy indywidualne podejście do każdego projektu i profesjonalną konsultację, na każdym etapie tworzenia produktu. Dodatkowo zapewniamy obsługę posprzedażową i specjalistyczny serwis. Projekty realizujemy zarówno w Polsce jak i zagranicą.


 

Smart Balie

Stary Paczków 32a, 48-370 Paczków
e-mail: [email protected]l
tel.: 512 308 734
fb:https//www.facebook.com/smart balie
www.smartbalie.pl

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama