Reklama

Nie lubię zimnych kominków

Nie lubię zimnych kominków, dlatego buduję "ciepłe zabudowy" z kafli. W moim portfolio są zarówno piece pałacowe, jak i nowoczesne, a także kominki i kuchnie kaflowe.
piec-kaflowy-szykulski

 

Piec w XVIII-wiecznym domu podcieniowym

Unikalny nawiązujący do historycznych klasyków piec łączący toruński wzór kafli i znany z elbląskich pieców kształt oraz proporcje. Piec postawiony na nogach, co wymagało zaangażowania stolarza i ślusarza. Kafle z Ceramiki Pruszyńscy. 

Kuchnia kaflowa ze szklaną płytą kuchenną

Niezwykły projekt kuchni. Dzięki wykorzystaniu szklanej płyty kuchennej nie tylko pozwala obserwować ogień, ale też ma walory praktyczne: nie brudzi naczyń i szybko daje ciepło, dzięki czemu gotowanie jest wygodniejsze.

WIĘCEJ INTERESUJĄCYCH ARTYKUŁÓW ZNAJDZIESZ W KATEGORII PIECE KAFLOWE

Klasyka zawsze się obroni

Przykładem jest realizacja pieco-kominka z paleniskiem Robi-Ren zbudowanego z wykorzystaniem akumulacji Cebud i pięknymi kaflami o subtelnym wzorze z kaflarni Kafel-Kar oraz ozdobną koroną i kartuszem ze Studia Kominki Zbigniew Andrzejewski. 

Okrąglak z duszą

Okrągły kominek kaflowy wyróżniają sielskie, malowane detale na kaflach, które realizacji dodają romantyzmu. Kafle pochodzą z Ceramiki Pruszyńscy, palenisko Hajduk.


Od 36 lat zajmuję się zduństwem, jestem Mistrzem Zduńskim i należę do Cechu Zdunów Polskich. Kocham kafle dlatego buduję „ciepłe zabudowy” z wykorzystaniem tego fascynującego i dającego wiele możliwości aranżacji materiału. W moim portfolio znajdują się pięknie zdobione piece pałacowe, piece nowoczesne, kominki kaflowe i kuchnie. Korzystam z nowoczesnych technik zduńskich oraz buduję metodą tradycyjną – z wykorzystaniem gliny. Realizuję zlecenia zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Przygotowuję projekt i dostosowuję go do sytuacji faktycznej oraz zawsze służę fachowym doradztwem. Misją zduna jest dostarczanie ciepła, dlatego buduję też piece komunalne, które są jedynym źródłem ogrzewania dla ludzi starszych, znajdujących się w trudnej sytuacji.

 

ZBRW ZDUN. Leszek Szykulski
ul. M. Skłodowskiej-Curie 5/1, 82-200 Malbork
tel. 502 310 469
www.zdun-kominki-piece.pl  


Podziel się
Oceń

Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców