Kominki Stylowe - stawiamy na jakość

Wszystkie nasze kominki mają unikalny charakter, ponieważ są projektowane i budowane dla każdego klienta indywidualnie. Uważamy bowiem, że kominek nie tylko zapewnia ciepło, ale też nadaje domowi niepowtarzalnego klimatu.
kominki-stylowe-zlociste-slawninowice
Jotul, marmur złocisty Sławninowice

Jakie usługi oferujecie swoim klientom?

Zajmujemy się obróbką naturalnego kamienia. Naszą specjalnością są kominki portalowe ręcznie rzeźbione, kominki stylowe, narożne, rustykalne i nowoczesne. Dziś kominek zapewnia bezpieczeństwo energetyczne, a nowoczesne wkłady, których używamy do montażu, spełniają rygorystyczne normy ekologiczne. Wykonujemy również blaty kuchenne oraz okładziny schodów zewnętrznych i wewnętrznych.

Wkład kominkowy elektryczny, marmur Carrara
 Kratki Lucy 14, ramka – marmur crema marfil

Czym wyróżnia się Wasza oferta?

Przede wszystkim tym, że sami wykonujemy ręcznie rzeźbione obudowy kominkowe, które tworzymy na indywidualne zamówienie. Dostosowujemy je do potrzeb inwestora i jesteśmy w stanie wykonać wszystko, czego klient sobie zażyczy. Jesteśmy bardzo elastyczni.


Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w dziale KOMINKI
 

Spiek kwarcowy Calkuta Venice

Dlaczego warto wybrać Waszą firmę?

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją. Mamy dobry kontakt z klientami, a realizacje wykonujemy na wkładach renomowanych firm, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość. Dostosowujemy się do każdego pomysłu klienta, nawet tego najbardziej nietypowego i oryginalnego.


Witold Paluch

Firma Kominki Stylowe to solidna firma z tradycjami. Działamy na rynku już bardzo długo. Od początku działalności stawiamy na rozwój i innowacyjność. 

Każdy kominek jest projektowany i budowany dla naszego klienta indywidualnie, co gwarantuje jego niepowtarzalność.

 Kominek zapewnia przede wszystkim ciepło, ale też sprawia, iż klimat w domu jesiennymi i zimowymi wieczorami jest niepowtarzalny. 

  

 

 

 

48-340 Burgrabice 136/2, tel. +48 603 787 947
e-mail: [email protected]
www.kominki-stylowe.pl; facebook.com/KominkiStylowe

  


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama