Kominki Stylowe: postaw na portal

Każdy kominek jest projektowany i budowany dla naszego klienta indywidualnie, co gwarantuje jego niepowtarzalność. Kominek zapewnia przede wszystkim ciepło, ale też sprawia, iż klimat w domu niepowtarzalny.
kominki-stylowe
Kobok, marmur crema marfill

Jakie usługi oferujecie swoim klientom? 

Zajmujemy się obróbką naturalnego kamienia. Naszą specjalnością są kominki portalowe ręcznie rzeźbione, kominki stylowe, kominki narożne, kominki rustykalne, jak również kominki nowoczesne. Kominek zapewnia bezpieczeństwo energetyczne w dzisiejszych czasach, a nowoczesne wkłady, których używamy do montażu, spełniają rygorystyczne normy ekologiczne.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w dziale KOMINKI

Czym wyróżnia się Wasza oferta?

          

Kominki na zdjęciach powyżej to (od lewej): Kratki Lucy 14, granit nero assoluto; Kratki Nadia 13, marmur crema marfil; Kratki Lucy 12, lewy granit nero assoluto

Nasza oferta wyróżnia się tym, że sami wykonujemy ręcznie rzeźbione obudowy kominkowe, które tworzymy na indywidualne zamówienie. Dostosowujemy je do potrzeb inwestora i jesteśmy w stanie wykonać wszystko, czego klient sobie zażyczy. Jesteśmy bardzo elastyczni.

Dlaczego warto wybrać Waszą firmę? 

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją. Mamy dobry kontakt z klientami, a realizacje wykonujemy na wkładach renomowanych firm, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość. Dostosowujemy się do każdego pomysłu klienta, nawet tego najbardziej nietypowego i oryginalnego. 


Witold Paluch

Firma Kominki Stylowe to solidna firma z tradycjami. Działamy na rynku już bardzo długo. Od początku działalności stawiamy na rozwój i innowacyjność. 

Każdy kominek jest projektowany i budowany dla naszego klienta indywidualnie, co gwarantuje jego niepowtarzalność. Kominek zapewnia przede wszystkim ciepło, ale też sprawia, iż klimat w domu jesiennymi i zimowymi wieczorami jest niepowtarzalny. 

Zapach drewna i ciepło ognia sprawią, że nasi klienci poczują się w swoim domu naprawdę

 

Kominki Stylowe 
48-340 Burgrabice 136/2
+48 603 787 947
[email protected]
https://kominki-stylowe.pl/
facebook.com/KominkiStylowe

 

 

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama