Kominkarnia: kominki i piece z akumulacją ciepła

Od wielu lat specjalizujemy się w kominkach i piecach z akumulacją ciepła. Jesteśmy przedstawicielem fińskiego producenta pieców i kominków ze steatytu marki Tulikivi.
kominkarnia

Jakie realizacje lubicie wykonywać najbardziej?

Szczególną pasją darzymy tradycyjne piece kaflowe oraz kominki wykonane z materiałów zduńskich w ciepłej zabudowie, z kanałami grzewczymi o znacznej masie. Dlatego też od 2016 roku jesteśmy dystrybutorem fińskich pieców ze steatytu Tulikivi.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii KOMINKI. 

   

Ważne miejsce w Waszej ofercie zajmują piece i kominki ze steatytu. Dlaczego? 

Od wielu lat specjalizujemy się w kominkach i piecach z akumulacją ciepła. Jesteśmy przedstawicielem fińskiego producenta pieców i kominków ze steatytu marki Tulikivi - nie bez kozery nazywanych przez Finów „Komfortowym Ciepłem”. Steatyt to jedyny kamień naturalny, który - podobnie jak kafle - oddaje ciepło poprzez promieniowanie podczerwone, czyli najbardziej korzystny dla zdrowia znany sposób ogrzewania. Nie odkryto jeszcze materiału, który potrafi równie długo utrzymywać ciepło. 

 

Dlaczego warto skorzystać z usług Waszej firmy?

Przede wszystkim wszechstronność. Wykonujemy kominki różnego rodzaju: akumulacyjne, tradycyjne, nowoczesne, a także kominy izolowane. W ofercie handlowej mamy ponadto piece wolnostojące. Tę wszechstronność poświadczają liczne certyfikaty od producentów wkładów i kafli dostępnych na polskim rynku.


Iwo Knobloch

Obecna firma, której właścicielem jestem od ponad 6 lat, powstała w oparciu o doświadczenie firmy moich rodziców, założonej w 1993 r. W tej dziedzinie zacząłem swoją pierwszą pracę już ponad 18 lat temu. U boku ojca, który był jednym z założycieli Stowarzyszenia Kominki Polskie, uczyłem się budowy kominków, rysunków technicznych, projektowania. Jeździliśmy na szkolenia w całej Europie. 
Obecnie - już tylko pod własnym szyldem - wraz z doświadczonymi pracownikami świadczę usługi kompleksowej budowy wszelakich kominków, pieców oraz montażu kominów izolowanych.

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Mazowiecka 13, 05-502 Bobrowiec
tel.: 22 756 22 33
 [email protected]                                                                                                                        

https://www.kominkarnia.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama