Reklama

Soul of Fire Bogdan Nikiel: piece i kominki z duszą

Piece, grille, kuchnie, kominki - dla nas te urządzenia mają duszę, ognistą. Od tego, jak zdołamy wykorzystać moc ognia, zależy ich forma, funkcjonalność, kolor. Ostatecznie więc i to, jak odnajdą się one w swoim otoczeniu i na ile efektywnie będą pełnić swoją rolę użytkową.
piece-kuchnie-ogrodowe

Autor: Artykuł reklamowy

Z ognistą duszą...

Uważamy, że piece, kuchnie i kominki to urządzenia, które mają duszę, ognistą. Każde swoją, bo ich kształt, kolor i funkcjonalność to efekt odpowiedniego ukształtowania mocy ognia. Odpowiednio uformowana i prowadzona karmi nas, ogrzewa, relaksuje bądź skłania do refleksji. I to nas w niej urzeka, a jednocześnie stanowi dla nas wyzwanie. Od lat nieustannie doskonalimy nasze konstrukcje, dbając o oddanie przyjaznej dla człowieka siły ognia i jego uroku przy uwzględnieniu współczesnych wymagań stawianych urządzeniom grzewczym. Nasze ogrzewacze OSZ 900, OSZ 700 oraz palenisko PK 1 uzyskały certyfikaty CE i Ekoprojekt, a palenisko PO 1 – nasza nowość – ma bardzo dobre parametry emisyjno-sprawnościowe.


Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE.

Kuchnia ogrodowa zbudowana według całkowicie własnego projektu - nominacja do nagrody Płomień Roku 2023

...i wyczuciem smaku

Urok ognia najlepiej oddaje jego oprawa – forma pieca, kuchni czy kominka. Estetyczny efekt naszych realizacji w większość przypadków to owoc współpracy z klientami. Zdarzają się jednak i takie, o których decydujemy sami. Do takich należy kuchnia ogrodowa nominowana do nagrody Płomień Roku 2023. Jej sercem jest płyta kuchenna połączona z wędzarnią. Dzięki temu ten sam załadunek paliwa można wykorzystać do wędzenia i gotowania. Jeżeli w wędzarni otworzymy drzwi, możemy używać jej jak grilla. Obok usytuowaliśmy piec chlebowy typu „pompejan” (okrągły). Kompleks wykończyliśmy pobielonym tynkiem glinianym.Firma Soul of Fire na rynku istnieje od 35 lat. O jej wyjątkowości decyduje przede wszystkim właściciel, Bogdan Nikiel – zdun praktycznie od dziecka, bo już wtedy pomagał ojcu, zdunowi w drugim pokoleniu.

Zduństwo terminował u przedwojennego jeszcze mistrza zawodu i wtedy na dobre zaraził się tym fachem. Projektowanie, budowanie, doskonalenie pieców, kuchni i kominków to jego żywioł, któremu oddaje się z wielką pasją. 

SOUL OF FIRE Bogdan Nikiel
Klonowa 18, 43-365 Wilkowice
kom. 502 575 067
e-mail: [email protected]
www.kominki-wilkowice.pl


Podziel się
Oceń

Reklama