Reklama

Manufaktura Riwal: piękne kafle z kaflarnii Riwal

Różnorodne, ciekawe wzory, oryginalne glazury – to znak rozpoznawczy Manufaktury Riwal. Specjalizują się w tworzeniu kafli do pieców, kominków, kuchni kaflowych oraz kafli ściennych i kompozycji w formie obrazów ceramicznych. Ich ceramikę można wykorzystać we wnętrzu w różnorodny sposób.
kafle-ceramika-riwal

Ceramika i szkło to szlachetne i ponadczasowe materiały, doskonałe by personalizować wnętrza. W naszej pracowni wszystko powstaje na zamówienie, według własnych lub powierzonych projektów” – opowiada Iwona Jańczak właścicielka i twórca pracowni.

 

Ceramika MODERN to jedna z ich najnowszych propozycji. Została ona ciepło przyjęta i nominowana do nagrody Płomień Roku 2023 w kategorii Produkt – wzornictwo, styl, estetyka. MODERN to mariaż kafli z geometrycznymi formami 3D. Dostępna w bogatej palecie kolorystycznej, daje możliwość łączenia elementów matowych i z połyskiem, potęgując przestrzenny efekt. To doskonała propozycja zarówno na kominek, piec, jak i okładzinę ścienną. 

WIĘCEJ CIEKAWYCH POMYSŁÓW NA ARANŻACJĘ KOMINKA W DZIALE INSPIRACJE

 

 

 

O swojej pracy mówią tak: „Spełniamy ceramiczne marzenia. Jesteśmy otwarci na wyzwania i potrafimy stworzyć prawie każdy wzór na kaflach. Pracujemy ze szkliwami efektowymi oraz bardzo często z transparentnymi i półtransparentnymi, ponieważ są one bardzo plastyczne i zmieniają się w zależności od pory dnia i oświetlenia. Powstająca w naszej pracowni ceramika – często oryginalnie zdobiona i rzeźbiona – to efekt ręcznej, wieloetapowej pracy. Przekonajcie się sami! Zapraszamy!”

Z pewnością warto zainteresować się ofertą Manufaktury Riwal.

Manufaktura Riwal
63-040 Nowe Miasto nad Wartą
ul. Śremska 1
tel. +48 538 512 001
www.ceramikaiszklo.riwal.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama