Reklama

Wyczarowane z cegły

Cegła to chętnie wykorzystywany materiał do budowy kuchni ogrodowych. Szczególnie wymagające są cegły i płytki ceglane formowane według indywidualnego projektu. Okres oczekiwania w cegielni od projektu do produkcji na tego typu produkt to nawet 12 miesięcy. Dlatego – korzystając z wieloletniego doświadczenia w pracy z cegłą przy tworzeniu ogrodowych kuchni i grillo-wędzarni – stworzyłem maszynę do frezowania cegły. Dzięki niej mogę taką indywidualnie zaprojektowaną cegłę wykonać niemal od ręki.
cegla-grillowedzarnie

Do stworzenia i zaprojektowania maszyny do frezowania cegły skłonił mnie mój kolega a zarazem pracownik mojej firmy, Dmitry Mashnich. Urządzenie zaprojektowałem od podstaw w specjalistycznym programie tak, aby dzięki odpowiednim tarczom do frezowania betonu o różnych średnicach oraz licznym możliwościom ustawienia stołu, suwnicy, szlifierki, a także specjalnym przystawkom, uzyskać możliwość frezowania kształtek ceglanych liczoną w dziesiątkach pozycji. Dzięki tej maszynie mogę obecnie wyczarować cegły z zagłębieniami, uwypukleniami czy innymi kształtami w zależności od potrzeb i wizji projektu. Wyrafinowane i unikalne kształty cegły pozwalają stworzyć unikalne i często niedostępne do tej pory formy ogrodowych kuchni. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE.

 

Stawiam na ciągły rozwój. Wychodzenie poza ustalone bariery, łamanie stereotypów i realizacja śmiałych projektów to zadania, które z pasją realizuję. Współpracuję ze sprawdzonym dostawcą cegieł i płytek ceglanych – firmą DEKORACYJNACEGŁA.PL której cegły są cenione w Polsce i zagranicą przez konserwatorów zabytków, architektów i wykonawców ze względu na wysoką jakość. Śledzenie trendów rynkowych i współpraca ze zdunami z Cechu Zdunów Polskich pozwala mi zrealizować najbardziej śmiałe i wymagające zlecenia, które nierzadko konkurencja boi się przyjąć ze względu na brak doświadczenia.

Postaw na profesjonalizm, zaangażowanie i wiedzę. Wyczaruję realizację z cegły Twoich marzeń. Zapraszam.

Grillo-wedzarnie.pl
Tomasz Kiszka
Gniezno, ul. Roosevelta 59/A/b/11
tel. 609 029 108
www.grillo-wedzarnie.pl


Oceń

Reklama
Reklama