Reklama

KuBu ‒ akrylowe balie ogrodowe z piecem na drewno

Obcowanie z czteroma żywiołami przyrody ma magiczną moc uzdrawiania ciała i duszy. Dzięki wysokiej jakości produktom od KuBu Wellness Company poczujesz bezcenną więź z ziemią, wodą, ogniem i ludźmi, których kochasz. Relaksująca kąpiel w pięknych i funkcjonalnych baliach w gronie najbliższych pomoże Ci się zdystansować od problemów dnia codziennego i wniesie do Twojego ogrodu więcej życia i radości.
KuBu ‒ akrylowe balie ogrodowe z piecem na drewno
Akrylowa balia ogrodowa z piecem na drewno

Co nas wyróżnia?

Spójność i dopasowanie do siebie wszystkich elementów ‒ to wyróżnia produkowane przez nas balie ogrodowe. Powstają one w jednej fabryce, dzięki czemu nie tylko jesteśmy w stanie szybko zrealizować zamówienie, ale też wszystkie elementy są poddane skrupulatnej kontroli jakości. 

W naszej ofercie znajduje się pięć modeli balii ogrodowych z wysokiej klasy wkładem akrylowym, dostępnym w czterech kolorach, i solidnymi podzespołami: pompami, systemami masażu, izolacją, wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi. 

>>> Czytaj więcej: Balie i sauny ogrodowe

balia ogrodowa z piecem na drewno
Akrylowa balia ogrodowa z piecem na drewno

Balie dostępne są w trzech rodzajach obudowy zewnętrznej:

  • kompozyt (trwały i nie wymaga impregnacji i konserwacji), 
  • drewno termiczne (do wyboru impregnowany lub nie) 
  • jodła (dostępna w kilku kolorach).
Wkład akrylowy dostępny w czterech kolorach

Sercem balii jest opalany drewnem piec wykonany ze stali nierdzewnej ASIS 304 (odpornej na działanie chloru) lub ASIS 316 (odpornej na działanie środków chemicznych, chloru i soli, dzięki czemu zalecana jest do zdrowotnych kąpieli solankowych). Do wyboru są piece o różnych mocach i wielkościach, zewnętrzne lub zintegrowane z balią. Dodatkowo balie można wyposażyć w szereg akcesoriów, które pozwolą dodatkowo uatrakcyjnić i spersonalizować projekt, jak: schody, poręcze, zagłówki, półki.

Nasze balie doskonale wkomponują się w każdy zakątek ogrodu. Zaufaj nam! Będziemy z Tobą przed, w trakcie i po zakupie naszych produktów.

 

KuBu Wellness Company

Ul. Augustowska 1R/2

Grodzisk Mazowiecki, 05-825

Tel. 502 359 362
[email protected]

www.kubu-wellness.com/

 

 


Oceń

Reklama
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców