Reklama

Betmar - producent grilli i wędzarni betonowych

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży prefabrykacji pozwoliło nam stworzyć produkt spełniający rygorystyczne wymagania. Oferowane przez nas grille i wędzarnie wykonujemy z betonu o wysokiej wytrzymałości C50/60 w klasie mrozoodporności XF1.
Betmar - producent grilli i wędzarni betonowych
Betmar

Dzięki współpracy z liderami z branży stworzyliśmy mieszankę spełniającą surowe wymagania związane z codziennym użytkowaniem naszych produktów. Każdy element zbrojony jest podwójnym żebrowanym prętem. Końcową strukturę elementu (drewno, trawertyn, kamień, cegła) uzyskujemy już w fazie produkcji, co pozwala na uzyskanie głębokich detali, dzięki którym finalny produkt wygląda tak realnie.

>>> Czytaj więcej: Jak wybrać grilla?

grill nowoczesny Betmar

Prowadzimy indywidualnie opracowaną Zakładową Kontrolę Produkcji, dzięki czemu możemy zaoferować produkty wysokiej klasy. Każdy z nich poddawany jest stałym kontrolom jakościowym: począwszy od kontroli materiałów do produkcji ‒ kończąc na kontroli jakości pakowania i poprawnej wysyłki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy POLSKIM producentem, a materiały wykorzystywane do produkcji pochodzą od lokalnych dostawców. Nad prawidłowym etapem realizacji zamówienia czuwa zespół specjalistów, a zewnętrzne, niezależne laboratoria, stale monitorują jakość oferowanych produktów.

W swojej ofercie posiadamy również: 
• donice GRC,
• modułowe donice betonowe,
• warzywniki betonowe,
• tralki,
• kolumny.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Betmar 

Centralna 44, 36-051 Górno
tel. +48 791 396 000
[email protected], www.betmar.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama