Reklama

Dave - nowoczesne zduństwo i kominkarstwo

Zduństwem i kominkarstwem zajmuję się od niemal 20 lat. Chętnie pracuję z gliną i kaflami, ale też wiele mam na koncie realizacji nowoczesnych, prostych brył kominkowych wykonanych z wykorzystaniem różnych materiałów. Indywidualnie tworzone w programie Palette Cad projekty kominków i pieców pozwalają zobaczyć przed wybudowaniem urządzenie w trójwymiarze. Dodatkowo montujemy też kominy dwuścienne oraz zewnętrzne stalowe systemy kominowe. Z nami kompleksowo zrealizujesz nie tylko marzenie o kominku bądź akumulacyjnym piecu, ale też możesz wykorzystać nasze pod 20-letnie doświadczenie w stolarce otworowej i skorzystać z naszych usług przy montażu drzwi, okien czy bram garażowych. Działamy na terenie Kaszub i województwa kujawsko-pomorskiego.
Dave - nowoczesne zduństwo i kominkarstwo
Kominek z wkładem HITZE ALBERO z czarnym wyłożeniem paleniska, na zabudowie wisi telewizor. Wewnątrz zabudowy schowano osprzęt rtv i kina domowego. Dostęp do wnętrza zabudowy jest możliwy przez ukryte po lewej stronie drzwiczki rewizyjne (niewidoczne na zdjęciu).
kominek z płaszczem wodnym, Dave
Kominek z płaszczem wodnym

Na zdjęciu: Formę tradycyjnego pieca kaflowego z ozdobną koroną przyjął kominek z płaszczem wodnym, który powstał na bazie wkładu z wymiennikiem wodnym Nemo marki Unico oraz kafli z Kaflarni Kafel-Kar w kolorach écru i czerwień zachodu. Inwestor lubi palić w kominku dlatego ciepło z kominka zasila całe ogrzewanie podłogowe w domu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz w dziale KOMINKI

 


 

Dawid Mischka z synem Adamem

Dave

AdresPogodna 15, Nieżywięć

77-300 Człuchów

tel. kom. 606 727 885 

www.dave.com.pl   


Podziel się
Oceń

Reklama