Reklama

DARCO - polski producent systemów i przyłączy kominowych, systemów grzewczych i wentylacyjnych

Darco należy do liderów polskiej branży instalacyjnej. Począwszy od 1992 roku stale rozwijamy ofertę, którą aktualnie tworzą systemy odprowadzania spalin, systemy wentylacyjne i grzewcze a także usługi kooperacyjne.
DARCO - polski producent systemów i przyłączy kominowych, systemów grzewczych i wentylacyjnych
Kominy, nasady kominowe, przyłącza i kratki Darco

Oferta marki DARCO obejmuje:

Ogrzewanie kominkowe 

Oferujemy bezpieczny i wydajny system, który pozwala na stworzenie z kominka skutecznego i taniego systemu grzewczego. Bardzo szeroki wybór elementów pozwala na dowolną konfigurację instalacji.

https://darco.pl/oferta/ogrzewanie-kominkowe/

Systemy kominowe 

Oferujemy szereg różnych systemów i przyłączy kominowych. Spełniają wszelkie wymogi prawne. Kominy DARCO są odporne na agresywne związki zawarte w spalinach, w pełni szczelne - gwarantują bezpieczeństwo. Każdy nasz system można dowolnie konfigurować, montaż jest prosty i szybki.

https://darco.pl/oferta/systemy-kominowe/

Systemy wentylacyjne 

Oferujemy systemy i akcesoria wentylacyjne. Proponujemy szereg rozwiązań dla budynków jednorodzinnych jak i dla hal przemysłowych, w tym unikalny system wentylacji hybrydowej. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne.

https://darco.pl/oferta/wentylacja/

Nasady kominowe 

Produkujemy nasady obrotowe, hybrydowe, samonastawne, stałe i mechaniczne. Wszystkie spełniają najwyższe wymagania wydajnościowe i jakościowe. Posiadamy najbardziej kompleksową ofertę nasad kominowych na świecie.

https://darco.pl/oferta/nasady-kominowe/

Nasze priorytety, kluczowe wartości i zasoby

Bezkompromisowa jakość

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość procesów produkcyjnych i produktów finalnych. Oferujemy niezawodne i kompleksowe rozwiązania, pełny asortyment produktów oraz zapewniamy profesjonalną obsługę Klienta.

Proinnowacyjna infrastruktura

Nowoczesny, rozbudowany, kompleksowo wyposażony i zautomatyzowany park maszynowy, dwie hale produkcyjne i Centrum Magazynowo - Logistyczne pozwalają nam na wielkoseryjną i zróżnicowaną produkcję wyrobów.

Bezpieczeństwo współpracy

Jesteśmy firmą rodzinną, która od trzech pokoleń buduje relacje z Klientami i Partnerami w oparciu o zaufanie i wiarygodność. Nasz zespół tworzą pasjonaci, którzy w branży HVAC są ekspertami.

Zrównoważony rozwój

Nieustannie doskonalimy standardy naszego działania, aby podążać za potrzebami naszych Klientów. Wyrażamy troskę o środowisko i zasoby. Inwestujemy w ekologiczne technologie i trwałe materiały.

Nasze marki:

DARCO SYSTEM

Darco System: przyłącza kominowe, generator ciągu kominowego, nasady kominowe
Obejmuje szeroki zakres produktów kominowych, wentylacyjnych, grzewczych oraz akcesoria. Znakiem rozpoznawczym DARCO SYSTEM jest wyróżniająca się jakość w relacji do ceny oraz kompleksowość rozwiązań.

DARCO VENTLAB 

darco ventlab kratki, anemostaty, nasady kominowe
Anemostaty, kratki i nasady marki Darco Ventlab
DARCO VENTLAB skupia wysokojakościowe akcesoria wentylacyjne i grzewcze. DARCO VENTLAB to marka dla wymagających Klientów. Unikalne koncepty wzornicze oraz najwyższa klasa niezawodności to jej obietnica. 

 

 

 

 

 

DARCO Sp. z o. o.
ul. Metalowców 43
39- 200 Dębica

CENTRUM LOGISTYCZNE
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
ul. Metalowców 43
39 – 200 Dębica
[email protected]

Biuro Obsługi Klienta: tel: (14) 680 90 00

Konsultacje techniczne: tel: (14) 680 90 05

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama