Reklama

Targi LUBDOM, Lublin 7- 9.10.2022

Okna, drzwi, piece, pompy ciepła, bramy, kostka brukowa, materiały budowlane, podłogi, meble czy dachy to zaledwie kilka pozycji z szerokiej oferty Targów LUBDOM, które odbędą się już 7 - 9 października w Targach Lublin. Prezentacja aktualnych trendów nowoczesnej architektury i nieszablonowych rozwiązań technologicznych w duchu eco – friendly, spotkania z ekspertami z branży budownictwa i doradztwo w zakresie doboru i użytkowania wybranych źródeł ciepła – właśnie tak zapowiada się najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce Wschodniej.
Targi LUBDOM, Lublin 7- 9.10.2022
Targi LUBDOM, Lublin 7- 9.10.2022

Okna, drzwi, piece, pompy ciepła, bramy, kostka brukowa, materiały budowlane, podłogi, meble czy dachy to zaledwie kilka pozycji z szerokiej oferty Targów LUBDOM, które odbędą się już 7 - 9 października w Targach Lublin. Prezentacja aktualnych trendów nowoczesnej architektury i nieszablonowych rozwiązań technologicznych  w duchu eco – friendly, spotkania z ekspertami z branży budownictwa i doradztwo  w zakresie doboru i użytkowania wybranych źródeł ciepła – właśnie tak zapowiada się najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce Wschodniej. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu KOMINKI.ORG

Dlaczego warto? 

Targi LUBDOM od lat gromadzą w jednym miejscu renomowanych producentów 
i dystrybutorów materiałów budowlanych, jedocześnie oferując zwiedzającym znane marki i dobrej jakości produkty. Ideą Targów budowlanych LUBDOM jest kompleksowość 
i wysoka jakość ofert wystawców. W ciągu trzech dni trwania Targów można spotkać się 
z przedstawicielami różnych sektorów budownictwa i znaleźć ofertę dopasowaną 
do własnych potrzeb.

Jak tanio i skutecznie ogrzać dom? 

Wraz z nadejściem okresu grzewczego to pytanie zadaje sobie wielu właścicieli 
i administratorów budynków mieszkalnych i usługowych. Jesienna aura za oknem spowodowała spadek temperatury wewnątrz domów i mieszkań. Dobra izolacja, minimalizująca straty ciepła, rekuperacja wraz z wymiennikiem ciepła, pompa ciepła, kominek, ogrzewanie podłogowe czy ekonomiczna praca kotła – te wszystkie elementy wpływają na optymalizację kosztów ogrzewania i oddziałują na komfort cieplny domowników. Specjaliści w zakresie metod grzewczych i doradcy do spraw nowoczesnych instalacji z chęcią udzielą odpowiedzi na to i inne pytania podczas Targów LUBDOM.

III Lubelski Kongres Designu i Architektury 

Lubelski Kongres Designu i Architektury od trzech lat towarzyszy Targom LUBDOM organizowanym w Targach Lublin. Podczas trzydniowego wydarzenia nie zabraknie znamienitych gości, w tym wykładowców, architektów i projektantów, którzy poruszą wiele tematów dotyczących designu, architektury i wzornictwa. Uczestnicy Kongresu poznają trendy na najbliższy sezon oraz rozwiązania, które przyczynią się do świadomego planowania przestrzeni w zgodzie z trendami ekologicznymi. 

"Świat Kominków" na targach LUBDOM

Jednym z patronów medialnych targów, a zarazem wystawcą będzie także magazyn "Świat Kominków". Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko, gdzie bezpłatnie będzie można otrzymać magazyn "Świat Kominków" i porozmawiać na temat szeroko pojętej kultury ognia. 

Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl
Targi Lublin S.A., hala C
Lublin, ul. Dworcowa 11
7 października 2022   godz. 12.00 – 17.00  WSTĘP WOLNY!
8 października 2022  godz. 10.00 – 17.00 WSTĘP WOLNY!
9 października 2022 godz. 10.00 – 17.00 WSTĘP WOLNY!

Oceń

Reklama
Reklama