Reklama

Kominkowy Świat - autoryzowany salon Nordpeis i Eldvarm

Nasza firma istnieje na rynku polskim od grudnia 2010 roku. To właśnie w naszej miejscowości Trzcianka istnieje prężnie działająca w branży kominkowej firma Northstar Poland, na której produktach opieramy swoją działalność. Nasz salon kominkowy promuje szeroką ofertę obudów kominkowych, pieców wolno stojących, jak również wkładów kominkowych producenta firmy Nordpeis. Aby dotrzeć do najbardziej wymagającego klienta zajmujemy się również projektowaniem, sprzedażą i montażem urządzeń takich firm jak Romotop, Austroflamm, Kratki, Hajduk, Spartherm, Planika czy Hitze. Aby dokładnie zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy serdecznie do naszego salonu, który znajduje się w Trzciance przy ul. Witosa 11.
Kominkowy Świat - autoryzowany salon Nordpeis i Eldvarm
Kominkowy Świat

W czym się specjalizujecie?

Zajmujemy się budową kominków, montażem piecyków wolno stojących i akumulacyjnych znanych renomowanych producentów oraz produkcją akcesoriów kominkowych dla firmy Eldvarm.

>>> Zobacz też: Prosty kominek - trudne zadanie

Dlaczego warto wybrać Waszą firmę?

Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego staramy się sprostać wszystkim jego oczekiwaniom i stawiamy na profesjonalizm. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daria Żabińska

 

Kominkowy Świat

Daria Żabińska

ul. Witosa 11, 64-980 Trzcianka

tel. kom: 508 346 654

email: [email protected]

www.kominkowyswiat.com

https://www.facebook.com/kominkowy.swiat

 


Oceń

Reklama
Reklama