Reklama

Usługi Zduńskie Dawid Oskwarek

Firma Usługi Zduńskie Dawid Oskwarek powstała z początkiem 2015 roku. Firma zajmuje się wszelkimi pracami zduńskimi. Budujemy różnego rodzaju kominki. Wykonujemy piece oraz kuchnie kaflowe. Zajmujemy się też budową pieców do pizzy, pieców chlebowych czy piekarniczych. Zajmujemy się również budową grilli i wędzarni ogrodowych oraz suszarni do grzybów i owoców. W naszej ofercie znajdują się także remonty palenisk przemysłowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, gdyż prace realizujemy na terenie całego kraju.
Usługi Zduńskie Dawid Oskwarek
Kuchnia kaflowa z białych, prostych kafli

Jak zaczęła się Pana przygoda ze zduństwem?

 

Fachu uczyłem się od najmłodszych lat pod okiem mistrza zduństwa Piotra Oskwarka (mojego taty.) Poszedłem w jego ślady kończąc szkołę zduńską z tytułem czeladnika. Aktualnie posiadam już stopień mistrzowski. 

 

Jakie realizacje wykonujecie?

 

Zajmujemy się szeroko pojętym zduństwem. Wykonujemy różne realizacje w zależności od potrzeb i preferencji inwestorów. 

>>> Zobacz też: Trzeba chronić piece kaflowe jako element dziedzictwa kulturowego

 

Usługi Zduńskie Dawid Oskwarek
Od lewej: kominek kaflowy z ozdobnymi złotymi kaflami dekoracyjnymi, cylindryczny piec kaflowy, piec kaflowy z kaflami w kolorze butelkowej zieleni

Jakie prace lubicie najbardziej?

 

W naszym portfolio można znaleźć wiele realizacji wykonanych z kafli zarówno kominków, pieców jak i kuchni kaflowych. Wykonujemy tradycyjne kominki, piece i kuchnie kaflowe. Lubimy też łączyć różne rozwiązania np. tradycyjne kuchnie kaflowe z nowoczesną płytą indukcyjną czy piekarnikiem w zabudowie.

 

 

Dawid Oskwarek

Usługi Zduńskie Dawid Oskwarek

Dawid Oskwarek

Jesiona 9

67-415 Jesiona, woj. lubuskie

tel. 605 861 289

e-mail: [email protected]

https://www.facebook.com/Us%C5%82ugi-Zdu%C5%84skie-Dawid-Oskwarek-101379195378141/?ref=page_internal

 

 

 


Oceń

Reklama
Reklama