Reklama

ZDUNBUD - profesjonalna firma zduńska

Firma ZDUNBUD założona została w 1984 roku. Działamy na terenie całego kraju i zajmujemy się budową pieców kaflowych, kominków, pieców kuchennych, a także grillów i wędzarni ogrodowych.  Oferujemy kompleksową obsługę zarówno w zakresie projektowania, wykonania, jak i montażu kominków. Uzyskane przez nas 40- letnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, czego dowodem jest długa i stale powiększająca się lista zadowolonych klientów. Zapewniamy długoletnie doświadczenie, krótkie terminy realizacji, bezpłatne wizje lokalne, wysoką jakość wykonywanych usług, gwarancję prawidłowego funkcjonowania oraz doradztwo techniczne. Zapraszamy Państwa do współpracy.
ZDUNBUD - profesjonalna firma zduńska
Piec kaflowy w wykonaniu firmy ZDUNBUD
Źródło: ZDUNBUD
Kuchnia ogrodowa
 
 
 
W czym głównie specjalizuje się Pana firma?

Zajmujemy się budową kominków, kuchni kaflowych, piecokominków, tradycyjnych pieców kaflowych oraz nowoczesnych realizacji, które oczywiście spełniają wszelkie normy Ekoprojektu. Budujemy też rozbudowane kombajny i kuchnie ogrodowe oraz piece chlebowe.

 
 
 
 
 
Grill ogrodowy
Jakie realizacje lubi Pan wykonywać najbardziej?

Tak naprawdę mogę powiedzieć, że wszystkie. Każda jest niepowtarzalna i unikalna. Do każdej podchodzę indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem. Przykładam uwagę do detali. Wszystkie realizacje wykonuję z poczuciem estetyki, rzemiosła i pieczołowitością.   

Czy Polacy chętnie inwestują w urządzenia ogniowe, zarówno w domu jak i w ogrodzie?

W ostatnim czasie Polacy coraz chętniej inwestują w urządzenia ogniowe, zarówno w domu jak i  ogrodzie. Jest to poniekąd związane z tym co przez ostatnie dwa lata działo na świecie i co dzieje się nadal. Widać, że Polacy stawiają na niepowtarzalne i naturalne ciepło pochodzące z wysokiej jakości, suchego drewna. Daje im to niezależność energetyczną i możliwość powrotu do natury. 

 

 

 

ZDUNBUD

Jan Biegański  

64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 22/3

tel. 600 415 575

[email protected]

facebook.com/Z.U.H.ZDUNBUD

Jan Biegański

Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama