Reklama

Kominki Witkowski

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1989 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą branżą kominkową i kamieniarską. Nasza oferta obejmuje wyroby z kamienia wytwarzane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Wykonujemy przeróżne realizacje zarówno te tradycyjne jak i nowoczesne. W naszych pracach często wykorzystujemy granit, marmur, piaskowiec czy trawertyn, ale nie tylko kamień jest dla nas dobrym materiałem do obróbki.
Kominki Witkowski
Nowoczesny kominek, który z łatwością można umieścić na środku salonu. Zapewnia widok ognia z każdej strony
Źródło: http://kominki-witkowski.pl/
Piecyk okrągły wolnostojący
Piękny kominek na środku salonu. 
Można w nim podziwiać ogień 
z każdego miejsca w salonie.

Jakie realizacje wykonujecie?

Budujemy kominki każdego typu zarówno tradycyjne w ciepłej zabudowie, kaflowe, jak i nowoczesne. Lubimy nietypowe realizacje i chętnie się ich podejmujemy. Wykonujemy też indywidualne metalowe stojaki na drewno i inne dodatki na zamówienie. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii KOMINKI. 

Co Was wyróżnia?

Każdy kominek jest jedyny i niepowtarzalny. Duża część naszej działalności to piecyki i kominki na zamówienie z użyciem cięcia laserowego i technologii spawania TIG. Obecnie skupiamy się na produkcji naszych okrągłych piecyków 360 wolno stojących, w których możliwa będzie opcja indywidualizacji poprzez wybór wysokości, średnicy zarówno przeszklonej części jak i pozostałych. Oferujemy również różne opcje jego wykończenia np. stalą bądź kamieniem naturalnym. Piecyki te posiadają innowacyjne rozwiązania, których efektem jest czyste spalanie, prawie niebrudząca się szyba i niewydostający się dym przy otwartych w trakcie dorzucania opału jednych z czterech drzwiczek.

Dlaczego warto skorzystać z usług Waszej firmy?

Nasze mocne strony to doświadczenie, terminowość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z pracy z nami, którą wykonujemy z pasją oraz zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy! 

kominek z szybą narożną
Realizacja Kominki Witkowski
Kominek portalowy klasyczny
Kominek portalowy, realizacja Kominki Witkowski

 

 

 

 

 

Artur Witkowski

 

83-031 Cieplewo, ul. Młynarska 4

tel. kom.: +48 509 781 806

mail: [email protected]

www.kominki-witkowski.pl


Oceń

Reklama
Reklama