Reklama

Raczyński Technika Grzewcza

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, obecną na rynku od ponad 13 lat. Dostarczamy, montujemy i co najważniejsze posiadamy wykwalifikowanych serwisantów. Posiadamy bogatą ofertę zarówno kotłów pelletowych, pomp ciepła, klimatyzacji jak i piecyków wolno stojących i kominków. Szczególny nacisk kładziemy na niskoemisyjne paleniska opalane pelletem i drewnem w formie kotłów pelletowych, kotłów do zgazowania drewna, piecyków wolno stojących oraz wiszących, jak również kominków do zabudowy. Podkreślamy, że najważniejszym kryterium przy wyborze urządzenia grzewczego powinna być jego odpowiednia moc grzewcza do zapotrzebowania energetycznego budynku. Możemy zaoferować klientom konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania i dbałości o każdy detal. Zapraszamy do współpracy.
Raczyński Technika Grzewcza
Kocioł na pellet Lazar
Źródło: https://pl-pl.facebook.com/RaczynskiKominki/

Jakie kotły oferujecie swoim klientom? 

W naszej ofercie posiadamy kotły na pellet wielu znanych i cenionych producentów takich jak: HKS LAZAR, WINDHAGER, BUDMET NOCOŃ, KOSTRZEWA, czy RED.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale: OGRZEWANIE DREWNEM I PELLETAMI

Dlaczego warto ogrzewać dom kotłem na pellet?

Pellet to jedno z najczystszych i najbardziej ekologicznych paliw, wyróżniające się bardzo wysoką wartością opałową. W znikomym stopniu obciąża środowisko i zapewnia zerowy bilans emisji CO₂. Kotły na pellet drzewny, uznawane są za źródło ciepła wykorzystujące OZE, co pozwala inwestorowi ubiegać się nawet o 9000 zł dofinansowania w ramach ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze”.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego kotła?

Należy pamiętać, że sam zakup kotła pelletowego nie gwarantuje w pełni ekonomicznego, ekologicznego i bezobsługowego palenia. Najważniejszym czynnikiem jest odpowiedni dobór urządzenia do charakterystyki i automatyki budynku oraz dla bardzo wymagających użytkowników dobór wyposażenia dodatkowego (kompresja popiołu, pneumatyczny system podawania pelletu czy sondę Lambda i moduł internetowy). Automatyzacja i bieżąca optymalizacja procesu spalania prowadzą do osiągania przez urządzenie sprawności energetycznej na poziomie powyżej 90% oraz emisji poniżej wymagań Ecodesignu (w tym zakresie również pomagamy naszym klientom). Daje to bezpieczeństwo i komfort eksploatacji.

kotły pelletowe Windhager, MiniMatic, Lazar
Od góry: Budmet, Windhager, MiniMatic, Lazar

 

 

 

 

Wioleta i Rafał Raczyńscy

 

Raczyński Technika Grzewcza

ul. Wolności 208, 58-500 Jelenia Góra

tel.: 75 300 00 32 

tel. kom.: 517 370 886

mail: [email protected]

https://www.raczynski-kominki.pl/

 

 

 

 

 


Oceń

Reklama
Reklama