Reklama

ARKAM Kominki Kwidziński

Zajmujemy się budową kominków oraz sprzedażą wkładów kominkowych od ponad 30 lat. Jesteśmy firmą rodzinną z dziada pradziada. Wszystko zaczęło się od kamienia naturalnego. Już mój pradziadek przed II wojną światową zajmował się układaniem kamienia na Starym Mieście w Gdańsku. Później mój tato zajął się budową kominków otwartych, a następnie kominków na bazie wkładu kominowego i obudowy. Ja, chociaż skończyłem studia związane z inna dziedziną, zacząłem pracować razem z tatą i z pasji związałem swoje życie zawodowe z kominkami.
ARKAM Kominki Kwidziński
Stylowa grillo-wędzarnia ogrodowa z kamienia
Źródło: www.kominki-kwidzinski.pl

Czym zajmuje się Wasza firma?

Zajmujemy się budową kominków nowoczesnych i kominków kaflowych. Wykonujemy też modne ostatnimi czasy grillo-wędzarnie i piece chlebowe. Nasza oferta jest szeroka i kompleksowa.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii KOMINKI. 

W jakich realizacjach się specjalizujecie?

Od pokoleń zajmujemy się kamieniarstwem, dlatego szczególnie lubimy wykonywać kominki z kamienia. W swoich realizacjach często wykorzystujemy kamień polny łupany oraz kamień płomieniowany. 

Co wyróżnia Waszą ofertę?

Oprócz kominków i urządzeń ogrodowych, swoim klientom oferujemy także kamień naturalny do różnego użytku, np. na posadzki antypoślizgowe, ogrodzenia czy ściany. Posiadamy także sklep internetowy, który stale rozwija i prowadzi moja żona. Można w nim zakupić tradycyjne wkłady kominkowe oraz wiele modeli kominków elektrycznych różnych firm. 

kamień naturalny
Płot wykonany z kamienia
schody z kamienia, kominek z kamienia
Od lewej: Schody wykonane z kamienia, kominek z kamienia

 

 

 

 

 

Artur Kwidziński

 

 

ARKAM Artur Kwidziński 

ul. Leśna 3, 83-300 Prokowo

tel. 530 323 597

email: [email protected]

www.kominki-kwidzinski.pl


Oceń

Reklama
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców