Reklama

Kominki TOMA

Firma Kominki TOMA działa na polskim rynku od 1999 roku. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami zajmującymi się produkcją wkładów kominkowych. Nasze doświadczenie w projektowaniu i montażu kominków oraz ogrzewaniu kominkowym pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów. Na wykonane przez nas kominki zawsze udzielamy gwarancji oraz oferujemy serwis pogwarancyjny.
Kominki TOMA
Kominek, którego sercem jest wkład kominkowy marki DefroHome, wykończony granitem Absolut Black oraz oryginalnymi płytkami ceramicznymi na indywidualne zamówienie.
Źródło: www.twojekominki.pl
Czym zajmuje się Wasza firma?

Zajmujemy się sprzedażą palenisk żeliwnych, stalowo-szamotowych, pieców wolno stojących, wkładów kominkowych do centralnego ogrzewania oraz kafli. Wykonujemy obudowy kominkowe, instalacje „Dystrybucji Gorącego Powietrza” oraz budujemy kominy systemowe, stalowe i ceramiczne. Projektujemy też i wykonujemy kominki z płaszczem wodnym oraz towarzyszące temu instalacje hydrauliczne.

Dlaczego warto skorzystać z Waszych usług?

W naszej ofercie można znaleźć bardzo szeroką ofertę wkładów kominkowych i pieców wolno stojących. Jesteśmy w stanie znaleźć urządzenie pasujące do każdego wnętrza, spełniające wysokie oczekiwania zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Specjalizujemy się zarówno w realizacjach klasycznych, rustykalnych, kaflowych, jak i nowoczesnych. Jeśli zależy Państwu na najwyższej jakości, bogatej ofercie, fachowej obsłudze i konkurencyjnych cenach, zapraszamy do współpracy z nami.     

 

 

 

 

 

Tomasz Warchoł

1.Punkt Sprzedaży Warszawa

ul. Bartycka 24/26 paw.27, tel.: 22 559 10 27

2. Salon partnerski KRATKI.PL Warszawa

ul. Bartycka 24/26 paw.91, tel.: 22 559 10 92

3. Salon partnerski KRATKI.PL Mińsk Mazowiecki

ul. Warszawska 51, tel.: 533 900 008

4. Salon sprzedaży Warszawa-Wawer

ul. Widoczna 2, tel.: 22 299 03 72

 

 

www.twojekominki.pl


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama