Reklama

Kominki Foremski

Nasza firma powstała w roku 1997 i od początku istnienia prowadzi działalność w zakresie sprzedaży oraz montażu kominków, a także systemów centralnego odkurzania. Oferujemy pełen zakres usług związany z budową kominka - od projektu poprzez montaż i serwis. Współpracujemy z wieloma producentami i importerami markowych wkładów kominkowych i odkurzaczy centralnych, chcąc w jak największym stopniu sprostać potrzebom naszych klientów. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o systemy rekuperacji.
Kominki Foremski
Kominek wiszący
Źródło: www.foremski.com.pl

Dlaczego warto mieć kominek? 

Najczęściej decydując się na zakup kominka myślimy o zimowych wieczorach, kiedy po pracy ogrzejemy się w cieple naturalnego ognia. Jednak bardzo ważnym aspektem jest posiadanie alternatywnego ogrzewania, które będzie niezależne od awarii prądu czy dostaw gazu. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii KOMINKI. 

Jakie kominki posiadacie w swojej ofercie?

Naszym klientom oferujemy piece i kominki na drewno i pellet, ale także biokominki, kominki gazowe czy elektryczne. Nasze produkty to wysokiej jakości urządzenia renomowanych marek, spełniające wysokie wymagania. Każda kategoria to szereg modeli, które można zastosować w różnych wnętrzach. Nasze kominki są wytrzymałe i odporne, wykonane z wysokiej klasy surowców, a do tego stylowo wykończone.

Dlaczego warto wybrać Waszą firmę?

Ponieważ na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie jak sprostać wymaganiom klienta i obiektywnie doradzić w dokonaniu wyboru. Osobiście spotykam się z każdym klientem w domu, gdzie ma być zamontowany kominek. Najczęściej spotykamy się również w naszym sklepie w Przeźmierowie, żeby zademonstrować rożne opcje i modele wielu producentów. Jest to też okazja, żeby zadać sobie pytanie jak często kominek będzie używany. Czy będzie pełnić role raczej dekoracyjną czy będzie może głównym źródłem ogrzewania. Po zakończeniu prac dokonujemy pierwszego rozpalenia, udzielamy również instruktażu obsługi kominka i odpowiadamy na nasuwające się pytania. 

piecyki wolnostojące
Realizacja firmy Kominki Foremski
piece kaflowe
Piecyki wolnostojące- kafle

 

Kominki Foremski

 

 

 

 

Bartłomiej Foremski

 

 

 

Kominki Foremski

ul. Rynkowa 56, 62-081 Przeźmierowo

tel. sklep 780 140 180

tel. kom. właściciel: 602 444 974

https://www.foremski.com.pl


Oceń

Reklama
Reklama