Reklama

Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek

Jesteśmy firmą z siedzibą w Powiecie Cieszyńskim, zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski i za granicą. Firma Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek oferuje budowę pieców akumulacyjnych, kominków, pieców Kuzniecowa oraz trzonów kuchennych. Oferujemy indywidualne projekty, montaż kominów oraz inne usługi zduńskie. Prowadzimy także warsztaty szkoleniowe z budownictwa naturalnego oraz budowy pieców. Zapraszamy do współpracy.
Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek
Realizacja pieca kaflowego w wykonaniu Ryszarda Buczka
Źródło: www.earthandfire.pl

Czym kieruje się Pan w swojej pracy?

Przede wszystkim pracuję z pasją. Zawsze staram się budować ekologicznie i naturalnie. Bardzo często w swoich realizacjach wykorzystuję naturalne materiały wykończeniowe jak cegła, glina, drewno i kafle. Chętnie wracam do korzeni i korzystam z ich atutów tęskniąc za prostotą i naturalnością. Jednak korzystam przy tym z możliwości, jakie daje nam współczesna technika.

Pana realizacje są unikalne i nietypowe. Jak Pan to robi?

Spełniając życzenia klientów o ich wymarzonym piecu czy kominku staram się zawsze bawić formą i być kreatywnym. A możliwości jest wiele: od opływowych kształtów, jakie możemy nadać bryle używając gliny, po prostopadłościenne formy, które powstaną przy użyciu cegły. Realizacje można też wzbogacać np. glinianą ławą, drewnianymi schodkami czy glinianą podłogą obok paleniska. 

Jakie realizacje lubi Pan najbardziej?

Lubię artystyczne realizacje, które łączą w sobie piękno i funkcjonalność. Które zapewniają ciepło, bezpieczeństwo energetyczne, ale też przyjemność. Stawiam na różne rozwiązania, np. na połączenie akumulacji z konwekcją, która daje ciekawe możliwości szybkiego nagrzania pomieszczeń oraz „złapania” ciepła na potem. Zawsze dbam też o piękny widok ognia.

Piec gliniany
Kuchnia ogrodowa
Ryszard Buczek

 

Budownictwo Naturalne Ryszard Buczek

43-410 Kończyce Małe

kom. 507 712 780

e-mail: [email protected]

www.earthandfire.pl

 


Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama