Kuchnia letnia jak marzenie

Wszyscy uwielbiamy rodzinne grillowanie na świeżym powietrzu.
Kuchnia letnia jak marzenie
Kuchnia wpasowana w bryłę domku ze strefą SPA  i relaksu. Grill gazowy Broil King. Projekt Bizmet
stalowa kuchnia ogrodowa
Kuchnia ogrodowa, projekt Bizmet

Wszyscy uwielbiamy rodzinne grillowanie na świeżym powietrzu. Ale co w sytuacji, kiedy standardowy grill to dla nas za mało? Warto wówczas pomyśleć o doskonałym rozwiązaniu, jakim jest kuchnia zewnętrzna. Dobrze zaplanowana i właściwie dostosowana do potrzeb kuchnia ogrodowa wyniesie ten przyjemny czas na zupełnie inny poziom komfortu i zapewni o wiele więcej możliwości.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE.

Sekretem udanej realizacji takiej zabudowy jest kombinacja wielu składników, poczynając od wybrania odpowiedniego miejsca, po dobór materiałów, zaplanowanie funkcji i jej wyposażenia, a na fachowym wykonawstwie skończywszy.

Prezentowana kuchnia została dostosowana do stylu i potrzeb Inwestorów. Nowoczesna w formie, wpasowana została w bryłę domku ze strefą SPA  i relaksu, przynależącego do domu jednorodzinnego. 

Pojemna zabudowa, z centralną szufladą oraz bocznymi szafkami, wykonana została ze stali nierdzewnej. Biały blat roboczy z konglomeratu kwarcowego zapewnia wysoką estetykę, ale również funkcjonalność. Sam grill to model gazowy firmy Broil King z gamy Imperial, z dodatkową boczną kuchenką oraz rożnem. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy przewidziane jest zadaszone miejsce na stół i krzesła oraz wygodny zestaw wypoczynkowy. W zasięgu ręki - w domku z otwieranymi całkowicie na lato przeszkleniami ścian, dostępna jest lodówka, zlew oraz naczynia i akcesoria do grillowania. Cała strefa jest dobrze oświetlona oraz wyposażona w nagłośnienie, co pozwala zadbać o odpowiednią oprawę wieczorów przy grillowaniu. 

Konfiguracja Państwa kuchni może być zgoła inna. Płyta grzewcza, grill ceramiczny, wędzarnia, piec chlebowy, a może grill opalany drewnem? Typowo miejska i nowoczesna czy wręcz przeciwnie - sielska i klasyczna. Dostosujemy ją w pełni - potrafimy więcej. 

Zapraszamy do współpracy!


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama