Reklama

Doświadczenie, profesjonalizm i otwartość

Specjalizuję się w wyrobach z naturalnego i trwałego materiału, jakim jest kamień. W pracy stawiam na najwyższą jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta.
Doświadczenie, profesjonalizm i otwartość
Kominek w zabudowie portalowej. Realizacja Kominki Lexus Andrzej Słoninka

Specjalizuję się w wyrobach z naturalnego i trwałego materiału, jakim jest kamień. W pracy stawiam na najwyższą jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta.

Świat Kominków: Jak rozpoczęła się Pana przygoda z branżą kominkową?

Andrzej Słoninka: Swoją przygodę z projektowaniem i budową kominków rozpocząłem ponad dwadzieścia lat temu. Przez ten czas wykonałem wiele realizacji i współpracowałem z wieloma klientami. 

ŚK: W czym specjalizuje się Pana firma? 

AS: Zapewniam swoim klientom kompleksową ofertę obejmującą profesjonalne doradztwo przy wyborze kominka oraz solidne i rzetelne wykonawstwo. Specjalizuję się w wyrobach z kamienia naturalnego – własny zakład kamieniarski i lata poświęcone obróbce kamienia i budowie kominków znacznie mi to ułatwiają. Lubię odważne realizacje, dlatego chętnie podejmuję się wyzwań, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających inwestorów. Wykonuję nie tylko kominki tradycyjne i portalowe, ale także nowoczesne. Ponadto zajmuję się wyrobem blatów kuchennych i łazienkowych oraz schodów kamiennych – zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. W ofercie naszej firmy klienci znajdą również płytki i parapety z kamienia.

ŚK: Jeśli już mowa o inwestorach. Jakie cechy i umiejętności Pana zdaniem powinien posiadać profesjonalny fachowiec, by sprostać oczekiwaniom tych najbardziej wymagających?

AS: Uważam, że przede wszystkim trzeba lubić to, co się robi. Warto być także otwartym i kontaktowym oraz chętnie wprowadzać nowości, wtedy współpraca z ludźmi sprawia przyjemność. Finalny wygląd kominka zawsze jest efektem wizji inwestora, moich sugestii i naszych wspólnych rozmów. Kluczem do sukcesu jest komunikacja, dlatego warto umieć słuchać, aby odpowiednio doradzić i stworzyć projekt idealnie pasujący do oczekiwań i gustu klientów. 

ŚK: Wspomniał Pan, że trzeba lubić swoją pracę. Zatem co najbardziej lubi Pan w swojej? 

AS: Chętnie podejmuję się wykonywania realizacji z kamienia naturalnego, a nawet mogę powiedzieć, że uwielbiam „bawić się” marmurem. Najbardziej cieszy mnie ciekawy efekt końcowy i zadowolenie klienta. Jestem szczęśliwy, gdy współpraca przebiega bez zarzutu, a wykonany przeze mnie kominek podoba się klientowi i spełnia jego oczekiwania. 

 

 


Oceń

Reklama
Reklama