Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Realizujemy kominkowe marzenia

Historie z ogniem

Realizujemy kominkowe marzeniaKominki GP Wojciech Perek

03-03-2021
drukuj
Nasze 25-letnie doświadczenie i liczne szkolenia sprawiają, że o kominkach wiemy prawie wszystko. Chcesz zrealizować marzenie o kominku? Zrób to z nami! Specjalnością naszej firmy i tym, co nas wyróżnia, są ręcznie rzeźbione marmurowe portale kominkowe oraz nowoczesne kominki gazowe. 
Portale kominkowe to elegancka i ponadczasowa oprawa paleniska, która opiera się szybko zmieniającym się trendom. Powstające w naszej pracowni kamieniarskiej marmurowe portale to dzieła sztuki użytkowej. Posiadamy własne wzory, ale też wykonujemy portale według projektu klienta albo projektujemy je na indywidualne zamówienie zgodnie ze wskazówkami inwestora. Do dyspozycji mamy szeroki wybór marmurów pochodzących z różnych rejonów świata. Spod dłuta artysty rzeźbiarza wychodzą zarówno bogato zdobione portale w stylu francuskim, dystyngowane portale w stylu angielskim, jak i nowoczesne wręcz minimalistyczne kamienne oprawy dla palenisk. Jakość naszych portali jest nieporównywalna z tymi sprowadzanymi z Chin. Faktem jest, że są one droższe (ceny rozpoczynają się od 10 tys. zł, a przy bogato zdobionych formach, np. francuskich, będzie to już kwota między 15 a 20 tys. zł), ale za ceną idzie misterna, wymagająca sporej ilości czasu praca artysty rzeźbiarza, której efektem jest dzieło sztuki użytkowej.
Kolejną naszą specjalnością są coraz bardziej popularne w Polsce kominki gazowe. To propozycja dla klientów szukających wygody i bardziej nowoczesnej formy kominkowego ognia. Tego typu kominki zazwyczaj mają prostą formę i minimalistyczne wykończenie. Wśród najchętniej wybieranych przez klientów materiałów wykończeniowych królują spieki kwarcowe, beton architektoniczny i ręcznie formowana cegła.
Dlaczego warto nam powierzyć realizację marzenia o kominku? Ponieważ nie tylko proponujemy inwestorom szeroki wybór palenisk największych polskich i zagranicznych producentów, ale także przy budowie opieramy się na sprawdzonych materiałach i technologiach.  Inwestorzy muszą mieć świadomość, że korzystając z usługi profesjonalnej firmy kominkowej – takiej jak nasza – unikną kłopotliwych do usunięcia błędów (często kończących się rozbiórką i dodatkowymi kosztami) i będą w pełni zadowoleni z funkcjonowania kominka przez długi czas. Warto zdać sobie sprawę z tego, że wiele złych opinii użytkowników kominków bierze się z budowy kominka przez przypadkową osobę, z niewłaściwych materiałów i niezgodnie ze sztuką. Brakuje też wspierania klienta po zakończeniu procesu inwestycyjnego. Dlatego należy podkreślić, że w naszej firmie obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna to standard. 
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: