Kominki.org   >   Kuchnie, grille ...  >   Grille, kuchnie, wędzarki  >   WŁOSKIE PIECE DO PIZZY I INNYCH WYPIEKÓW – OPALANE DREWNEM

Grille, kuchnie, wędzarki

WŁOSKIE PIECE DO PIZZY I INNYCH WYPIEKÓW – OPALANE DREWNEMartykuł reklamowy

15-04-2019
drukuj

 

 

Oferowane przez nas piece nadają się  do domu , ogrodu, jak również do profesjonalnych pizzerii, pubów i restauracji. Mogą służyć do pieczenia pizzy, mięs, chleba, ciast i innych wypieków.
Oferujemy Państwu piece włoskiej firmy, która istnieje od 1981 roku i posiada ogromne doświadczenie w produkcji kominków, grilli oraz pieców różnego przeznaczenia. Opracowała własne, nowatorskie rozwiązania technologiczne produkcji pieców i dzięki jakości swoich produktów uzyskała pozycję lidera branży, cenionego na całym świecie. Piece produkowane są w gotowych elementach do łatwego montażu, przypominającego składanie klocków. Piec można  wykończyć według własnego gustu, pomysłu i potrzeb. Istnieje możliwość zlecenia nam opracowania projektu oraz montaż i wykonanie całości “pod klucz”. Oferowane przez nas modele to bardzo dobrej jakości, wytrzymałe, solidne i gotowe do złożenia piece, wykonane z materiałów ogniotrwałych, bez chemicznych dodatków i barwników. Wyposażone są w drzwiczki z okienkiem ze szkła ceramicznego i termometrem oraz w zawór do regulacji wyciągu dymu. Piece sprzedawane są w czterech standardowych rozmiarach z kompletną izolacją. Oprócz pieców oferujemy akcesoria niezbędne do obsługi pieca.

Piece opalane drewnem gwarantują wyjątkowy smak pieczonych potraw.  „Smak z pieca” powstał aby umożliwić dostęp do tego typu włoskich produktów w rozsądnej cenie.

 

 

Smak z Pieca
00-628 Warszawa, ul. Marszałkowska 18/34
tel. 22 856 76 80
tel. kom. 607 606 692, 609 606 455

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii architektura ogrodu

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: