Reklama

Strefa dla profesjonalistów

PROGETTO FUOCO. Wszystko gotowe  na otwarcie targów 4 maja
PROGETTO FUOCO. Wszystko gotowe na otwarcie targów 4 maja

W dniach 4−7 maja br. w Weronie odbędą się kolejne targi PROGETTO FUOCO, najważniejsza międzynarodowa impreza poświęcona ogrzewaniu drewnem i biomasą.

20.04.2022 13:22
Szkolenie Wentor
Szkolenie Wentor

W dniach 17–18 marca 2022 roku w siedzibie firmy Wentor w Żarach odbyło się szkolenie dla firm zajmujących się instalacją kotłów pelletowych. W trakcie części teoretycznej uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób działają kotły na pellet, poznali zalety i możliwości ogrzewania pelletem oraz zostali poinformowani o wsparciu technicznym oraz marketingowym, jakie oferuje firma.

20.04.2022 13:16
III Konferencja „Biomasa i paliwa  alternatywne w ciepłownictwie”
III Konferencja „Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie”

III Konferencja „Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie” już za nami. Spotkanie dla przedstawicieli sektora biomasowego zgromadziło zarówno przedstawicieli polskich firm i instytucji, jak i gości z zagranicy. Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy dyskutowali o kondycji branży i perspektywach rozwoju, a także zwiedzili biokotłownię na terenie zakładu Polmos Żyrardów.

20.04.2022 13:11
Nagrody Producenckie dla realizacji zgłoszonych do nagrody Płomień Roku 2022
Nagrody Producenckie dla realizacji zgłoszonych do nagrody Płomień Roku 2022

Nagrody Producenckie to nagrody wręczane wykonawcom przez producentów dla najlepszych realizacji z ich produktami spośród zgłoszonych do Płomienia Roku 2022 w kategorii Realizacja.  Nagrody producentów były przyznane niezależnie od nagrody głównej - Płomień Roku 2022. W tej edycji Nagrdy Producenckie przyznawały marki: Defro Home, Kratki.pl, Hajduk, Heatro, Hitze, Unico, Kaflarnia Kafel-Kar oraz Zrzeszenie CERBUD dla realizacji wykonanych z cegły.

20.04.2022 11:00
Kominki PRO nr 48 - czytaj w Internecie
Kominki PRO nr 48 - czytaj w Internecie

Przedstawiamy najnowszy 48 numer Kominków PRO. Dostępny jak dotąd w formie papierowej, elektronicznej w formie PDF-a oraz na nowej, dedykowanej stronie internetowej : kominkipro.ihz.pl, dzięki której w bardziej przyjazny sposób można czytać artykuły z najnowszego numeru oraz dodatkowo zapoznać się z dodatkowymi materiałami miedzy innymi w formie filmów.

19.04.2022 15:25
Certyfikat GeneLAS dla firmy Darco
Certyfikat GeneLAS dla firmy Darco

Firma Darco otrzymała Certyfikat GeneLAS za świadomą i aktywną działalność na rzecz odnowy lasów w Polsce.

12.04.2022 11:41
I Ogólnopolski Kongres Kominiarzy w Ryglicach
I Ogólnopolski Kongres Kominiarzy w Ryglicach

W dniach 2-3 maja w Ryglicach odbędzie się I Ogólnopolski Kongres Kominiarzy. W programie wydarzenia znajduje się panel edukacyjny kominiarzy: komin, kocioł, paliwo. Na kongresie będą poruszane tematy dotyczące systemów kominowych, kotłów na pellet oraz drewna jako polskiego odnawialnego źródła energii. Tematykę nowoczesnych kominków i pieców na drewno z Ekoprojektem przedstawi na kongresie prelegent Świata Kominków - Dariusz Marciniak.

04.04.2022 14:14
Wentor - importer kominków i rozwiązań grzewczych obchodzi 20-lecie
Wentor - importer kominków i rozwiązań grzewczych obchodzi 20-lecie

Wentor to wielokrotnie nagradzana przez magazyn "Świat Kominków" nagrodą Płomień Roku firma.  Jest to szybko rozwijający się importer rozwiązań grzewczych. Nie tylko kominków i piecyków na drewno i pellet, ale w ostatnich latach asortyment firmy poszerzył się o kotły na pellet, kotły gazowe, pompy ciepła.

01.04.2022 12:16
Kominki PRO nr 47 - czytaj w Internecie
Kominki PRO nr 47 - czytaj w Internecie

Przedstawiamy najnowszy 47 numer Kominków PRO. Dostępny jak dotąd w formie papierowej, elektronicznej w formie PDF-a oraz na nowej, dedykowanej stronie internetowej : kominkipro.ihz.pl, dzięki której w bardziej przyjazny sposób można czytać artykuły z najnowszego numeru oraz dodatkowo zapoznać się z dodatkowymi materiałami miedzy innymi w formie filmów.

11.02.2022 13:43
PROGETTO  FUOCO 2022, WERONA
PROGETTO FUOCO 2022, WERONA

Rynek odbudowuje się dobrze. We włoskich domach jest prawie 9 milionów palenisk a pelletowe urządzenia stanowią dzisiaj 20 % rynku. Raul Barbieri, dyrektor generalny Piemmeti- Progetto Fuoco stwierdza: Jesteśmy gotowi do powtórzenia wyników sprzed pandemii. Pozytywna reakcja nadchodzi z zagranicy. Zorganizowaliśmy zabezpieczenia anty-COVID-owe, a będą też bezpłatne połączenia uruchomione przez ICE i autobusy będą zabierały ludzi z lotnisk bezpośrednio na targi.

11.02.2022 13:40
Złote Medale 2022. Poznaj laureatów Złotego Medalu MTP
Złote Medale 2022. Poznaj laureatów Złotego Medalu MTP

26 produktów spośród zgłoszonych przez wystawców Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ zostało docenionych przez eksperckie jury. Warto się im przyjrzeć, bo to one będą wyznaczać trendy w budownictwie w nadchodzącym roku!

11.02.2022 13:34
Targi BUDMA 2022
Targi BUDMA 2022

W dniach 1-4 lutego w Poznaniu odbędzie się trzydziesta, jubileuszowa edycja targów BUDMA. Targi od trzech dekad są dla branży tożsame z rozpoczęciem sezonu budowlanego, jak również z miejscem prezentacji nowości i międzynarodowego biznesu. Program targów jak zawsze zapewni nie tylko praktyczną wiedzę, ale także ogromną dawkę emocji i współzawodnictwa podczas licznych konkursów i mistrzostw dedykowanych wykonawcom. Dla architektów i projektantów przygotowywana jest kolejna odsłona Forum „D&A”.

11.02.2022 13:31
Reklama
Przeczytaj także
Reklama