Reklama

Soul of Fire - marka z certyfikatem

Reagując na drastyczne zaostrzenie przepisów dotyczących urządzeń grzewczych oraz aktualne trendy rynkowe, chcieliśmy, by produkty Soul of Fire Klienci mogli użytkować przez długie lata. Cierpliwie pracowaliśmy więc nad serią urządzeń, które po żmudnym procesie certyfikacji jako jedne z nielicznych na rynku posiadają pisemny certyfikat zgodności z unijną normą EKOPROJEKT i bazujące na jej wytycznych uchwały samorządów lokalnych mające na celu ograniczenie
soul-of-fire-marka-z-certyfikatem

Reagując na drastyczne zaostrzenie przepisów dotyczących urządzeń grzewczych oraz aktualne trendy rynkowe, chcieliśmy, by produkty Soul of Fire Klienci mogli użytkować przez długie lata. Cierpliwie pracowaliśmy więc nad serią urządzeń, które po żmudnym procesie certyfikacji jako jedne z nielicznych na rynku posiadają pisemny certyfikat zgodności z unijną normą EKOPROJEKT i bazujące na jej wytycznych uchwały samorządów lokalnych mające na celu ograniczenie szkodliwej emisji. To daje nam zasadniczą przewagę w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań. Wszystkie elementy danego modelu są prefabrykowane przez nas w standaryzowanych warunkach z materiałów, nad którymi mamy pełną kontrolę. Pozwala to na przeniesienie czasochłonnych i pracochłonnych etapów wykonania poza miejsce montażu, skracając jego czas do minimum, eliminując też uciążliwości z tym związane.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz w kategorii KOMINKI. 

 

piec w stylu góralskim, tynkowany piec kaflowy, piecokominek bielony z ławką

Nasze produkty cechuje modułowość, możliwość dopasowania wydajności i przeznaczenia do potrzeb inwestora. Ważną ich cechą jest też maksymalna swoboda w kwestii wyglądu, wykończenia i zastosowanych materiałów: może to być glina, ceramika, w tym kafle, kamień, dla projektanta i końcowego odbiorcy to idealna sytuacja! Dostarczamy doskonałe wnętrze, które mogą ubrać w dowolny „strój”.

Nasze rozwiązania i urządzenia są efektem dziesiątków lat doświadczeń, trzech pokoleń w zawodzie zduna, tysięcy pieców i kuchni, z których większość działa nadal, zgodnie z naszym mottem: Wnosimy ciepło do twojego domu!

 

Soul of Fire Bogdan Nikiel
Klonowa 18, 43-365 Wilkowice
tel. kom. 502 575 067
e-mail: [email protected]
www.kominki-wilkowice.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama