Reklama

40 lat Wytwórni Kafli Stalowa Wola

Zakres czasu, w jakim funkcjonowała nasza firma, niesie ze sobą obraz przemian dokonywujących się w branży zduńskiej na przestrzeni czterech dekad. Dostosowanie się do współczesnych uwarunkowań stanowi podstawę pełnej współpracy z firmami zduńskimi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ceramicznemu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i opracowaliśmy nową linię technologiczną do produkcji kafli. Tym samym mamy przyjemność zaprezentować nową markę kafli – Ceramika WK.
40-lat-wytworni-kafli-stalowa-wola
Projekt i wykonanie Kaf-Styl

Poznajcie naszą nowość – Ceramika WK

Zmiany jakie wprowadziliśmy dotyczą przede wszystkim jakości produkowanych kafli. Obejmują one zarówno cechy użytkowe, takie jak zwiększenie właściwości akumulacyjnych kafli (uzyskane dzięki wyższej zawartości szamotu), jak i walory estetyczne. W procesie technologicznym uzyskano bardzo wysoką powtarzalność w zakresie kształtu i wymiarów poszczególnych kafli, co stanowi nie tylko duże ułatwienie przy montażu kaflowego pieca, kominka lub kuchni, ale i podnosi jakość efektu końcowego. W nowych kaflach postawiliśmy też na poszerzenie możliwości projektowych i estetycznych. Właśnie dlatego wzbogaciliśmy palety dostępnych szkliw, w których wykończone są kafle. W ofercie obecnie znajdują się szkliwa: matowe, błyszczące kryjące, błyszczące transparentne oraz szkliwa specjalne.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale PIECE KAFLOWE.

 

piec kaflowy z białych kafli o tradycyjnej prostej formie
Projekt i wykonanie Ceramisart

 

piec kaflowy zielony tradycyjny ze zdobiona koroną
Projekt Wytwórnia Kafli Stalowa Wola, wykonanie Kafelmix

Wszystkie unowocześnienia w kaflach, które tworzymy wprowadziliśmy nie zapominając o naszej wieloletniej tradycji i naszych korzeniach dlatego utrzymaliśmy klasyczny, tradycyjny charakter naszej ceramiki. Szczególnie istotne dla nas jest zacieśnianie współpracy z firmami zduńskimi oraz salonami kominkowymi, które stanowią podstawowy strumień sprzedaży naszych produktów. 

Poznajcie bliżej Ceramikę WK,  

Zapraszam
Tomasz Kulig. Wytwórnia Kafli Stalowa Wola

 

 

Wytwórnia Kafli Stalowa Wola
37-464 Stalowa Wola, ul. Rozwadowska 34
tel. 15 819 40 90
e-mail: [email protected]
www.kafle.com.pl

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama