Kafle na okrągło

Od wielu lat spełniamy kaflowe marzenia. Tworzymy ceramikę tradycyjną oraz nowoczesną, którą można wykorzystać na piec, kominek lub kuchnię.
kafle-na-okraglo-kafel-kar-sk-72

Wśród wielu dostępnych form uwagę przyciągają piece i kominki o cylindrycznym kształcie. To propozycja dodająca wnętrzom elegancji i prestiżu. Dzięki tworzonej w naszej kaflarni ceramice taki „okrąglak” może być zarówno nowoczesny jak i tradycyjny w swoim charakterze. Można też postawić na jedną z proponowanych przez nas form pieców okrągłych: klasyczną lub piec Ogarek 90 lub Ogarek 66. Każdy z tych pieców ma przemyślaną formę, odpowiednio dobrane kaflowe elementy ozdobne w zależności od projektu: koronę, finezyjne kafle wywietrznikowe, gzymsy lub cokoły przy zachowaniu idealnych i przyjemnych dla oka proporcji.

 

       

Każdą bryłę można zindywidualizować poprzez wybór koloru glazury: od stonowanych kremów, beży i bieli po bardziej odważne barwy szkliw z czerwienią i turkusem na czele.Naszą domeną są wysokiej jakości kafle. Kochamy ceramikę i od wielu lat ją tworzymy w naszej pracowni na Podlasiu dbając o każdy detal. Cylindryczne piece to tylko jedna z możliwości. Chcesz więcej?   Poznaj nasze inne projekty i wzory kafli. Zapraszamy!

 


15-378 Białystok,  Hryniewicze 3B
tel. 85 747 79 80
www.kafel-kar.pl,  www.ceramicwall.pl
e-mail: [email protected],
[email protected]


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama