Reklama

Tworzymy ciepło i komfort – kominki elektryczne ART FLAME

Dlaczego preferujemy kominki elektryczne? Są łatwe w instalacji i obsłudze. Zapewniają ciepło i komfort w domach i mieszkaniach. Szukasz kominka elektrycznego? Postaw na ART FLAME – producenta kominków elektrycznych. Ponad 400 designerskich modeli kominków elektrycznych z obudową do wyboru.
kominek-elektryczny

Największy producent w Europie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Fabryka ART FLAME została założona w 2009 roku. Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii i specjalistycznego sprzętu w naszej fabryce o powierzchni 3500 m² możemy wykonywać nawet bardzo wyszukane i ekskluzywne projekty. Ważna jest dla nas dbałość o środowisko, dlatego nasza fabryka wykorzystuje do produkcji w 100% energię pochodzącą ze słońca. To przekłada się na możliwość oferowania wysokiej jakości produktów w niższej cenie.

Więcej ciekawych artykułów na podobny temat znajdziesz w dziale Biokominki i kominki elektryczne

Doświadczenie i technologia

Od ponad 14 lat łączymy najlepszych projektantów, technologów i pracowników, aby realizować ideę ciepłego, wygodnego domu. Nowoczesny kominek elektryczny to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie funkcję kominka i funkcjonalnego rozwiązania wnętrza.

  • Efekt 3D prawdziwego płomienia
  • Gradient do 7 kolorów do wyboru dla większej harmonii
  • Funkcja grzania
  • Ustawienie temperatury i jeszcze więcej funkcji.

Stawiamy na wysoką jakość i wysokiego standardu komponenty dlatego nasze produkty są trwałe. 

Gwarancja na produkt trwa 24 miesiące.

Nasz potencjał

Obecnie jesteśmy w wielu krajach Europy takich jak: Włochy, Hiszpania, Portugalia, Francja, Węgry, Ukraina, Mołdawia, Rumunia, Bułgaria, Macedonia, Grecja oraz Niemcy.

Nasze przedstawicielstwa zajmują się sprzedażą hurtową i detaliczną, wsparciem serwisowym oraz doradztwem w zakresie produktów.

Nie czekaj, zamów kominek!

Kominki elektryczne ART FLAME teraz dostępne są też w Polsce. Skorzystaj z naszej oferty, w której znajdziesz kilkaset modeli kominków elektrycznych z darmową dostawą. Masz problem z wyborem? Pomożemy znaleźć idealny kominek dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zapraszamy na www.artflame.pl.

 

 

ART FLAME
Rzeszów, ul. Zawiszy Czarnego 26A
tel. 536 009 347
e-mail: [email protected]
www.artflame.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama