Kasety kominkowe Optimyst® - wnętrza olśniewające blaskiem

Blask ognia zmienia charakter wnętrza. Sprawia, że staje się ono przytulne, atrakcyjne wizualnie i nietuzinkowe. Elektryczne kasety kominkowe marki Dimplex kreują nastrojową atmosferę oraz wnoszą piękno do każdej przestrzeni, nawet tam, gdzie montaż kominka gazowego lub opalanego drewnem nie jest możliwy ze względów technicznych.
kaseta-kominkowa-elektryczna
Kaseta 1000 R Optymist®

Wkłady kominkowe Optimyst® tworzą wyjątkowo realistyczny, trójwymiarowy obraz falujących płomieni oraz ulatującego dymu, który jest tak sugestywny, że łatwo pomylić go z prawdziwym ogniem. Ta doskonała iluzja powstaje w wyniku podświetlenia mgiełki wodnej diodami LED, co sprawia, iż urządzenia te nie wytwarzają wysokich temperatur i są zupełnie bezpieczne w użytkowaniu.

Więcej ciekawych artykułów na podobny temat znajdziesz w dziale Biokominki i kominki elektryczne

Kasety kominkowe Dimplex nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne, gdyż nie generują żadnych szkodliwych związków chemicznych oraz zanieczyszczeń. Efekt płomienia przy maksymalnym ustawieniu zużywa mało energii elektrycznej (ok 220 W/h), a konsumpcja wody wynosi jedynie 0,25 l/h! Nie zachodzi także potrzeba usuwania popiołu, czyszczenia szyby kominka, organizowania miejsca do przechowywania opału. Ponadto, brak emisji spalin jest równoznaczny z brakiem konieczności budowy przewodu kominowego czy podłączania rur doprowadzających gaz, co znacznie upraszcza instalację tych urządzeń. Wybrane modele posiadają również opcję podłączenia do sieci wodociągowej, dzięki czemu woda niezbędna do ich funkcjonowania pobierana jest automatycznie. Kasety doskonale sprawdzą się zatem zarówno w budynkach wielorodzinnych, jak i domach wolnostojących, a także w obiektach użyteczności publicznej - restauracjach, hotelach, SPA. 

Kompaktowe gabaryty wkładów kominkowych Optimyst® niewątpliwie umożliwiają łatwy montaż. Zabudowane we wnękach mebli lub umieszczone w dowolnego typu obudowach, wzbogacają estetycznie każde pomieszczenie, bez względu na jego przeznaczenie, metraż czy wystrój. Wyposażone w klasyczne polana, które dostępne są jako akcesoria dodatkowe do wszystkich modeli, kasety ozdobią klasyczne przestrzenie; z minimalistycznym paleniskiem z czarnej blachy doskonale dopełniają zaś nowoczesne aranżacje. 

Tak niewiele potrzeba, by wnętrze zyskało zupełnie inny wymiar.

Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
60-650 Poznań, ul. Obornicka 233
tel. 61 635 05 67
www.dimplexfires.com


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama