Stwórz nastrój z gazowymi paleniskami ogrodowymi Cosi

Oryginalny wygląd, bezpieczne użytkowanie i elegancja – to zalety gazowych palenisk i latarni Cosi, które nie tylko uprzyjemnią wieczory spędzone na tarasie czy w ogrodzie, ale i pozwalają przedłużyć sezon spędzony na zewnątrz.
paleniska-ogrodowe-nastroj
Cosiscoop Pilar - kolumnowy kominek gazowy

 

WIĘCEJ CIEKAWYCH ARTYKUŁÓW ZNAJDZIESZ W DZIALE GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE

 

 

Ognisty stół dopasowany do preferencji

Praktyczne i piękne. Takie są stoły i ławy Cosi z wbudowanymi paleniskami gazowymi.

Duży wybór kształtów: prostokątne, kwadratowe, okrągłe oraz szeroki wybór materiałów wykończeniowych pozwalają dopasować urządzenie do charakteru i stylu outdoorowej aranżacji.

Blat może być wykonany ze spieków kwarcowych imitujących marmur (Cosidesign Line), drewna tekowego lub aluminium w modelach: Cosiloft, Cosipure i Cosiflow. 

Stoły i ławy posiadają aluminiowe ramy – otwarte lub zabudowane w kolorze białym lub czarnym z ukrytym miejscem na butlę gazową.

Funkcjonalność jest dla nas ważna, dlatego nasze modele posiadają pokrywę palnika, która pozwala użytkować całą powierzchnię ławy, gdy kominek nie jest używany.

 

 

 

 

 

 

Cosiscoop Pilar

Kolumnowe kominki gazowe to doskonała propozycja do ogrodu, na taras i do patio. Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie doskonale prezentują się w towarzystwie ogrodowych rabat.

Dostępne w klasycznej czerni lub naturalnym drewnie tekowym, pozwalają na stworzenie każdej aranżacji i zapewniają aż 70 godzin nastrojowego światła i ciepła.

 

 

 

 

Mały ogień dla każdego

Latarnie Cociscoop to najmniejsze produkty w naszej ofercie. Umilą czas nie tylko w ogrodzie, ale i w domu. Na jednym kartuszu gazowym palą się 5-6 godzin. Wśród rodziny latarni znajdują się modele wykonane z metalu, drewna tekowego lub bambusowego, betonu albo łączące różne materiały. Kwadratowe lub owalne, umieszczone w koszach – wybór opcji jest naprawdę duży. Dodatkowo wiele modeli posiada wygodne rączki do przenoszenia.

Odwiedź naszą stronę internetową www.cosi24.pl i poznaj wszystkie modele Cosi. W 2024 roku w naszej ofercie pojawią się nowe modele palenisk, latarni gazowych oraz rozgrzewających poduszek. Dodatkowo zaprezentujemy gamę nowości, które wniosą do wnętrz i ogrodów kojące ciepło Cosi.

Spraw by Twoje wieczory były nastrojowe i niezapomniane. Ogrzej swoją przestrzeń ciepłem Cosi.

Tredon sp. z o.o. sp.k.
ul. Gromadzka 66H, 30-719 Kraków
tel. 12 311 92 53; e-mail: [email protected]
www.cosi24.pl


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama