Reklama

Magazyn Świat Kominków z wizytą w Defro

W poniedziałek, odwiedziliśmy siedzibę firmy Defro w Strawczynie, znaną z produkcji urządzeń grzewczych. W tym miejscu powstają również produkty marki Defro Home m.in. produkowane są kominki, piecyki na drewno, pellet czy grille. Poznaliśmy historię założenia firmy, którą m. in. przedstawił nam sam założyciel Franciszek Dziubeła. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez zarząd firmy Defro. Pokazano nam całą siedzibę firmy, byliśmy na halach produkcyjnych, w laboratorium gdzie testowane są urządzenia i ich elementy, w miejscu gdzie produkuje się rekuperatory, kotły na pellet, zbiorniki na LPG. Dodatkowo przedstawione nam zostały nowości oraz bestsellery firmy Defro. Przy okazji naszej wizyty w jej siedzibie, wręczyliśmy założycielowi firmy Defro nagrodę Płomień Roku 2023 w kategorii Firma - Produkcja. Firma Defro w tym roku obchodzi 50 lat istnienia.
Defro
Przedstawiciele firmie Defro, oprowadzający redakcje Świat Kominków, po firmie.
Witold Hawajski redaktor naczelny Magazynu Świat Kominków przed siedzibą firmy Defro

 

Hubert Dziubeła Dyrektor do spraw rozwoju strategicznego Defro, prezentujący korpus pieca gazowego

 

Wkład kominkowy Defro Home z akumulacją 

 

Kocioł na pellet
Kocioł na pellet Defro, model Evopell

 

Rekuperatory Defro

 

Prasy do produkcji zbiorników LPG 

 

Wkłady kominkowe i piecyk Defro Home

 

Zbiornik na gaz LPG przed malowaniem proszkowym 

 

Zbiornik na gaz LPG po malowaniu proszkowym 

 

Pompa ciepła Defro

 

Dział konrtoli jakości i pakowania piecyków Defro

 

Salon ekspozycyjny Defro Home

 

Piecyki Defro Home

 

Franciszek Dziubeła - założyciel firmy Defro wraz z Hubertem Dziubełą - dyrektor do spraw rozwoju strategicznego Defro, odbierający nagrodę "Płomień Roku", wręczaną przez Witolda Hawajskiego - redaktora naczelnego Magazynu Świat Kominków.

 

Witold Hawajski redaktor naczelny Magazynu Świat Kominków z Hubert Dziubełą - dyrektorem do spraw rozwoju strategicznego Defro

 

Niebawem na www.kominki.org pojawi się materiał z wizyty w siedzibie firmy Defro, oraz wywiad z dyrektorem do spraw rozwoju strategicznego Defro. 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama