Reklama

Grilluj z Grillspot.pl!

Grillspot.pl to miejsce, w którym znajdziesz wszystko do rozwijania pasji gotowania na świeżym powietrzu. Oferujemy grille wszystkich znanych i uznanych producentów, wśród nich takie marki, jak: Broil King, Weber, Napoleon, Big Green Egg, Enders i CampinGaz.
grilluj-z-grill-spot

Autor: Grill Spot

W naszych salonach i sklepie internetowym miłośnicy grillowania znajdą bogaty asortyment urządzeń na węgiel drzewny, zasilanych gazem oraz elektrycznych – grilli, wędzarni oraz pieców do pizzy. A do tego dziesiątki akcesoriów niezbędnych przy przyrządzaniu dań z grilla, od szczypców, uchwytów, termometrów itp. począwszy, przez garnki, woki czy kamienie do pizzy, aż po płyty żeliwne i ceramiczne oraz pokrowce i poradniki. Najwyższą jakość i szerokie spektrum wyboru zapewniają nasi dostawcy. Współpracujemy między innymi z takimi firmami, jak Sunwood, Alwi, Borniak czy Victorinox.

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby rozpalić pasję przygotowywania dań na świeżym powietrzu u naszych klientów i przybliżyć im prawdziwą sztukę grillowania, systematycznie organizujemy warsztaty kulinarne jak Wyższa Szkoła Grilla z marką Napoleon oraz Grillbastards lub Certyfikowany Kurs Grillowania Weber. Pokazy prowadzą znani z mediów mistrzowie kuchni oraz zagorzali miłośnicy dań z grilla. Tajniki gotowania w otoczeniu przyrody zdradzają również eksperci naszych dostawców, dla których grillowanie to po prostu styl życia i sposób na utrzymywanie bliskich relacji z innymi.

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale GRILLE I OGIEŃ W OGRODZIE.

Dla uatrakcyjnienia naszej oferty oferujemy także usługę montażu oraz transportu, a dla ułatwienia zakupu wymarzonego urządzenia umożliwiamy rozłożenia kosztów nabycia sprzętu na raty. 

 

Serdecznie zapraszamy 
do wejścia z nami w świat ognia 
i kulinarnych pasji.

 

 

Salon Janki
ul. Falencka 1
05-090 Janki
tel.: 22 1234 992
pn. – sob.: 10.00 – 20:00

Salon Ząbki
ul. Słowackiego 23A
05-091 Ząbki
tel.: 22 1234 993
pn. – sob.: 11:00 – 19:00

Salon Łódź
ul. Inflancka 1
91-857 Łódź
tel.: 42 233 41 06
pn. – sob.: 11:00 – 19:00

Niedziele handlowe: 11:00–18:00

www.grillspot.pl
e-mail: [email protected]


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama