Reklama

Wspaniałe duo. Kominek plus ogrzewanie podczerwienią

Najlepszym zabezpieczeniem energetycznym domów jest współpraca nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska i jakości powietrza rozwiązań. Wymieniając stare systemy grzewcze na nowe, bardziej ekologiczne, warto postawić na innowacyjne rozwiązania. Takim jest opatentowana technologia w dziedzinie ogrzewania podczerwienią daleką Suntherm. To innowacyjne rozwiązanie doskonale sprawdzi się w połączeniu z tradycyjnym kominkiem lub piecykiem na drewno. Dodatkowo zabezpieczy dom w chłodniejsze dni w przypadku przerw w dostawie prądu. Ogrzewając dom kominkiem połączonym z systemem Suntherm, możemy zaoszczędzić nawet do 50% kosztów energii elektrycznej.
Wspaniałe duo. Kominek plus ogrzewanie podczerwienią
Ogrzewanie podczerwienią

SUNTHERM nie ma sobie równych

Produkty firmy SUNTHERM cechuje najwyższa jakość oraz najniższe koszty eksploatacji. Ogrzewanie SUNTHERM to kompletny system dla całego domu lub mieszkania, oparty na lekkich panelach grzewczych montowanych na suficie, sterowanych inteligentnym, cyfrowym termostatem. Zapewnia jednolitą temperaturę w pomieszczeniu i optymalną wilgotność. Pomiary porównawcze i testy wykazały, że produkty SUNTHERM uzyskują najwyższą sprawność energetyczną promieniowania, bo aż 95%. Jest to najwyższy i najlepszy współczynnik sprawności na rynku. Przewyższa to konwencjonalne systemy grzewcze oraz pozostałych dostawców podczerwieni (max. 60−70% promieniowania IR).

Więcej artykułów o podobnej tematyce znajdziesz w dziale: Kominek plus inne systemy grzewcze

Dla przykładu podam orientacyjny koszt nabycia całego systemu oraz realny koszt eksploatacyjny całego okresu grzewczego od września do kwietnia, przy założeniu 23°C w każdym ogrzewanym pomieszczeniu. Za przykład posłuży nam dom drewniany, modułowy 70m² U=0,17 W/m²:

 • koszt zakupu: ok. 26 000 zł brutto (z zastosowanym rabatem ekologicznym 3000 zł);
 • koszt eksploatacji: moc grzewcza instalacji 4,4kW, 3630kWh/rok x 0,8 zł/1kW= 2904 zł.

To koszt ogrzewania na cały rok.

>>> Zobacz też: Kominek we współpracy z prądem z sieci lub ze słońca

Zalety systemu SUNTHERM

 • unikalna, opatentowana płyta grzewcza z naturalnego węgla zapewnia przytulne ciepło podczerwieni;
 • bezpyłowe powietrze do oddychania, idealne dla alergików i astmatyków;
 • gwarancja 15 lat,
 • bez zagrożenia pożarowego i elektrosmogu;
 • promienniki podczerwieni działają czysto, cicho i bezobsługowo. Można je szybko i łatwo zainstalować oraz bardzo dokładnie kontrolować temperaturę przestrzeni życiowej;
 • uniezależnienie od węgla i gazu;
 • niskie koszty inwestycji oraz eksploatacji;
 • rozwiązanie tańsze niż inne systemy grzewcze;
 • idealne ogrzewanie dla mieszkań i małych domów – nie zajmuje dużo miejsca;
 • pełna kontrola temperatury.

Wychodząc Państwu naprzeciw i w trosce o nasze lokalne środowisko, przy wymianie starego ogrzewania na nowe firmy Suntherm, otrzymają państwo od nas rabat ekologiczny nawet do 4 500 zł. Proszę się zwracać z zapytaniem do autoryzowanych przedstawicieli na terenie Polski. Oferta ważna do 30.11.2022 r. Obliczymy koszt całego systemu oraz ile Państwo zapłacą za cały rok grzewczy.

 

Twój partner SUNTHERM Polska jest specjalistą i pionierem od ogrzewania podczerwienią, obliczającym dla ciebie koszty i korzyści. Firma istnieje już 25 lat. Przez ten czas zebraliśmy sporo doświadczenia, którym teraz chcemy się z Tobą Podzielić. Najwyższa efektywność energetyczna to oszczędność kosztów ogrzewania w oparciu o energię odnawialną, precyzyjne sterowanie i wydajne panele grzewcze, co daje nam długi komfort życia przez wiele lat. Każdy, kto jest dziś zainteresowany wydajnym i oszczędzającym zasoby systemem grzewczym, nie może już uniknąć technologii ogrzewania na podczerwień. System Suntherm dzięki swoim technologicznym rozwiązaniom jest najbezpieczniejszy i najwydajniejszy na rynku. Wszystkie produkty są wyprodukowane w UE oraz posiadają liczne badania potwierdzające ich wyjątkowe cechy. Posiadamy wymagane atesty dopuszczenia i bezpieczeństwa, zgodne z normami UE.


 

 

 

SUNTHERM
Generalny przedstawiciel na Polskę
tel. kom. +48 690 054 604
e-mail: [email protected]
www.suntherm-infrarot.pl


 


Oceń

Reklama
Reklama