Reklama

Rekuperacja a kominek – ekspert firmy Prodmax radzi

Dziś montaż rekuperatora dotyczy coraz większego grona użytkowników. W dobie rosnących cen wybór nowoczesnej centrali wentylacyjnej z rekuperacją pozwala na odzysk ciepła, filtracji i uzdatniania. Dzięki rekuperatorowi ułatwiamy przepływ świeżego ogrzanego powietrza, co przyczynia się do znacznych oszczędności.
Rekuperacja a kominek – ekspert firmy Prodmax radzi
Rekuperator firmy Prodmax

Co warto wiedzieć o rekuperacji?


Jeżeli  w domu jest zainstalowany kominek i planujemy rozprowadzenie instalacji oraz zamierzamy zainstalować  centralę wentylacyjną z rekuperacją, warto przewidzieć w okolicach kominka dodatkowy punkt wywiewny i zwrócić uwagę, by nie był zlokalizowany zbyt blisko kratek odprowadzających ciepło z czopuch, by zabezpieczyć się przed zaciąganiem do instalacji zbyt gorącego powietrza. 


Polecam 


Rekuperator AIR EXPERT 600 V firmy Prodmax - kompletne urządzenie wentylacyjne z pionowym układem króćców, służące do wentylacji domów jednorodzinnych lub obiektów usługowych. Wysoka jakość wykonania gwarantuje niezawodność i energooszczędność. 
 

Dodatkowe zalety to:

  • wymiennik ciepła,
  • automatyczny bypass, zapewniający w razie potrzeby możliwość schłodzenia pomieszczenia
  • nowoczesny sterownik, pozwalający precyzyjnie dostosować parametry centrali pod bieżącą instalację oraz panujące warunki pogodowe.
Mateusz Radecki
ekspert firmy Prodmax

 

 

FHP Prodmax

05-806 Sokołów, ul. Sokołowska 38

tel./fax: +48 22 723 01 62

tel. kom. 606 250 762

e-mail: [email protected]

www.prodmax.pl

 


Oceń

Reklama
Reklama